50 yerinden bıçaklanmış halde bulundu

Bursa'da yalnız yaşayan Tülin Beygirci'nin işe gelmemesinden şüphelenen arkadaşları polise haber verdi. Polis kapıyı kırınca acı gerçek ortaya çıktı. İçeride Tülin Beygirci'nin 50 yerinden bıçaklanan cansız bedeni bulundu. Kadının evinde beslediği kuşu ise adli emanete alındı.

Google Haberlere Abone ol


Kumla Mahallesi'nde meydana gelen olay, dul olduğu öğrenilen 48 yaşındaki Tülin Beygirci'nin çalıştığı fabrikaya gitmemesi ile ortaya çıktı. Arkadaşları telefonla da ulaşamayınca iş yerindeki serviş şoförü kontrol etmek için Tülin Beygirci'nin evine gitti. Ancak kapıyı uzun süre çaldığı halde açan olmadı.

 

50'den fazla bıçak darbesi bulundu

Tülin Beygirci'ye bir türü ulaşamayan arkadaşları bu kez polise ihbar bulundu. Eve giren Asayiş Büro ekipleri, talihsiz kadının cansız bedeniyle karşılaştı. Maktulenin sırt ve birçok bölgesinde 50’nin üzerinde bıçak yarasına rastlandığı öğrenildi. Onlarca bıçak darbesi sonucunda hayatını kaybeden Tülin Beygirci'nin cesedi savcının incelemesinin ardından Gemlik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. 

 Kamera görüntüleri incelemeye alındı

Emniyet ekipleri, konu ile alakalı soruşturma başlatırken, çevrede bulunan kameraları da inceledi. Bina çevresi ve ara sokaklar didik didik aranırken, olayla alakalı geniş çaplı soruşturma devam ediyor.