6 dakikalık kabus... Pumanın 6 dakika boyunca takip ettiği adam bakın nasıl kurtuldu

ABD, Utah'ta bir puma 6 dakika boyunca yürüyüş yapan bir kişiyi takip etti. Yürüyüşçü saldırı hazırlığındaki pumayı güçlükle uzaklaştırabildi.

Kaynak: tv100

ABD, Utah'ta bir puma 6 dakika boyunca yürüyüş yapan bir kişiyi takip etti.

Pumayla karşılaşan kişi, pumaya yüzünü dönerek arada mesafeyi koruyarak yürüyüşüne devam ederken bir yandan da pumayı görüntüledi.

Puma çok yaklaşınca taş fırlatan adam pumayı kaçırmayı başarırken izleyiciler 6 dakika boyunca korku dolu anlara tanıklık etti.

Canını kurtarmaya başaran kişi kunkyle twitter hesabından görüntüleri yayınladı.

 

Yorumlar

Doğa Adam guzel sakinligini korumus egerki kacsaydi parcalanacakti genelde kaçacak yerin yoksa kaçmayı tavsiye etmem ormanlıkta bu adam gibi her hangi bir canlıya yakalanirsaniz kaçmayınız ya sakinliğini koruyup onu uzaklaştırmaya çalışın taş attın kalın sopa alın karşılık verin yanınıza yaklaşmaz zaten aklınızdan kaçmayı düşünmeyiniz ozaman hiç bişey yapamazsınız iki adım atarsınız hayvan 5 adim atar o zamanda kestaneyi cizdirirsiniz...geçmiş ola
Şaşırtıcı Bir Fikir Gözüne lazer tutun sonra lazeri yere tutun odağı dağılıp lazerin peşinden koşacaktır tüm vahşi ve evcil hayvanlar bu numarayı yer.