Her şeyi anlattı

Henüz 6 yaşındayken babası tarafından günde 4 kez tecavüze uğrayan ve 13 yaşındayken bir bebek doğuran Shannon Clifton, yaşadıklarını başkaları da yaşamasın diye hikayesini anlattı...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

"Her şey 6 yaşında başladı" diyor Shannon Clifton. Ancak bunun net tarih olduğu belli değil çünkü beyni geçmişini sürekli örtmeye, engellemeye çalışıyor. Geçmişinde sadece babası Shane Ray Clifton var. Ve onun defalarca yaptıkları, yaşattıkları...

İnsanın kanını donduran korkunç istismar başladığında Shannon Clifton küçücük bir çocuktu. Çok sevdiği babası bir anda değişmeye başlamıştı. Önce küfür etmeye, ardından da ona vurmaya başlamıştı. Bir süre sonra bu duruma alıştığını söylüyor Shannon...

Şiddetin ardından ise cinsel saldırı başlamış. Zaman zaman vücudu morardığında, "Kuzenimle kavga ettim, diyeceksin" diyerek zorlamış küçük kızı. Bir süre sonra gece yarısı ya da sabahın en erken saatinde veya günün ortasında... Sürekli tecavüze uğradığını anlatıyor genç kadın.

Yaşadığının ne olduğunu öğrenmesi 3 yıl sürdü

"9 yaşımdayken sadece cinselliğin ne olduğunu anladım. Okulda bunu öğrendiğimizde şoke olmuştum. Çünkü babam bana bunu yapıyordu" diyen Shannon, 11 yaşındayken vücudunun değişmeye başladığını fark ettiğini ifade ediyor.

Bebek karnında öldü

Vücudundaki değişikliklerin ne olduğunu fark ettiğinde korkuya kapıldığını belirten Shannon, hamileliğin çok ürkütücü geldiğini söyledi. O sırada babasından aynı zamanda şiddet de gören Shannon, bir gün aldığı darbelerin ardından karnındaki bebeği düşürdüğünü söyledi.

"Bıçağı kalbime saplarsam ben ölürüm, bebek yaşar"

Aralık 2012'de bir kez daha hamile kaldığını ancak o bebeğin de karnında öldüğünü söyleyen Shannon, 2013'te bir kez daha hamile kaldığını belirtti. "Bana yukarıda tecavüz etmişti ve çığlık atıyor ve ağlıyordum" diyen Shannon, "Alt kata koştum ve büyük bir bıçak aldım ve düşündüm, eğer kendimi doğrudan kalbine saplarsam, bebek ölmeyecek ve artık buna katlanmak zorunda kalmayacağım. Ama çocuğum için orada olmam gerekiyordu. Kız olsaydı, onunla kaçabilirdim" dedi.

Shannon son kez hamile kaldığında bu kez hastaneye gitti. Hemşireler 39 haftalık hamile olduğunu söyleyince korkunç gerçek ortaya çıktı. Sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi ancak onu evlatlık olarak verdi. İlerde yeniden bir araya gelmeyi umuyor. Babası ise tutuklanarak cezaevine konuldu. Daha uzun yıllar orada kalacak.