Özge Özpirinçci gerçeği itiraf etti: 9 değil, 13 haftalık hamileyim

6 yıldır kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Burak Yamantürk’le ilişki yaşayan Özge Özpirinçci'nin 9 haftalık hamile olduğu iddia edilmişti. Özpirinçci'den ilk açıklama geldi...

Özge Özpirinçci itiraf etti: 13 haftalık hamileyim

6 yıldır Burak Yamantürk’le ilişki yaşayan Özge Özpirinçci’nin, 9 haftalık hamile olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Ünlü oyuncu, Salih Bademci’yle birlikte rol aldığı yeni filmi “İlk ve Son”un çekimlerine kısa süre önce başladı. Hamileliğin ortaya çıkmasının ardından, Cem Karcı’nın yönettiği filmin setinde alarma geçildi.

Ekip, oyuncunun karnı belirginleşmeden önce çekimlerin tamamlanması için çalışmalara hız verdi. Yakın plan sahnelerin çekimleri de yeniden planlandı.

“9 değil 13 haftalık hamileyim”

Çıkan haberler üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan Özge Özpirinçci, ilk olarak Tarkan'ın baba oluyorum videosunu paylaştı. Ardından da “9 değil 13 haftalık hamileyim” diyerek müjdeli haberi verdi.

Öte yandan mutlu bir birliktelikleri olan Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçci’nin ağustos ya da eylül ayında nikâh masasına oturacağı konuşuluyor.