Acun-Beyaz dalaşması geceye damga vurdu

Tv8'in sevilen yarışması O Ses Türkiye'de Acun Ilıcalı'nın Beyaz'a 'Sen dünkü çocuksun' demesi kısa bir süre salonda soğuk rüzgarlar esmesine neden oldu. Acun'un bu sözleri üzerine Beyaz'ın verdiği yanıt ise seyircileri kahkahaya boğdu.

Acun-Beyaz dalaşması geceye damga vurdu

O Ses Türkiye'nin önceki gün yayınlanan 14. bölümüne Acun ve Beyaz'ın ağız dalaşı damgayı vurdu. Murat Boz'un övgüyle bahsettiği bir yarışmacıya şarkıyı tekrar okutmak isteyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk ile esprili bir şekilde laf dalaşına girdi.

 Kendisine söz verilmeden Acun Ilıcalı’nın, 4 jürinin de döndüğü yarışmacıya yeni bir şarkı okutmak istemesine bozulan Beyazıt Öztürk, hiç beklemediği bir yanıt aldı.

Acun Ilıcalı, şu ifadelere yer verdi:

'Sen daha dünkü jurisin'

"Bir şey söyleyeceğim. Gerçekten Türk televizyonunun tartışılmaz en büyüklerinden birisisin. Ama, üzülerek söylüyorum Murat Boz neredeyse 10 senelik jüri, sen ise daha dünkü jürisin."

Beyaz'dan Acun'a jet yanıt!

Bu sözlerin ardından stüdyoda sessizlik hakim olurken Acun Ilıcalı'ya efsane bir yanıt geldi. Beyazıt Öztürk, Ilıcalı'ya dönerek, "Benimle röportaj yaptığın günleri hatırlatırım" deyince stüdyo kahkahaya boğuldu. Bu eğlenceli diyaloğun üzerine yarışmacı, şarkısını seslendirmeye devam etti.