Ömer Şahan - tv100 Haberleri

Ömer Şahan - tv100 ajansına ait tüm son dakika haberleri aşağıda listelenmiştir. Ömer Şahan - tv100 haberleri sayfamızda Ömer Şahan - tv100 ajansına ait 50 adet haber bulunmaktadır.

Fahrettin Koca 'hayırlı olsun diyerek duyurdu

Fahrettin Koca 'hayırlı olsun diyerek duyurdu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kamuya sağlık personeli alımı için hazırlanan kılavuzun Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi'ne gönderildi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan 6 Şubat paylaşımı

Fahrettin Altun'dan 6 Şubat paylaşımı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'yi yasa boğan 6 Şubat depremlerinin yıl dönümünde yaptığı paylaşımda " 'Asrın felaketi' olarak nitelenen depremlerde kaybettiğimiz 53 bin 537 canımıza Allah'tan rahmet, yaralananlara şifa ve yakınlarını kaybeden her bir kardeşimize sabr-ı cemil niyaz ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Bakan Koca depremin görünmez kahramanlarıyla bir araya geldi!

Koca depremin görünmez kahramanlarıyla buluştu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kahramanmaraş depreminin birinci yıl dönümünde felaketin görünmez kahramanları sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Bakan Koca konuşmasında "10 binlerle ifade edilen 52 bine yakın canımız oldu ve bugün sadece bir yıl önce kaybettiklerimizin yasını yad etmek üzere bir araya geldik. Rabb'im benzer felaketleri milletimize ve insanlığa hiçbir şekilde yaşatmasın. Kaybettiklerimize Allah'tan rahmet, hepimize sabırlar diliyorum" dedi.

Bakan Koca duyurdu: Prof. Dr. Orhan Türkdoğan hayatını kaybetti

Prof. Dr. Orhan Türkdoğan hayatını kaybetti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyoloji alanında tanınan Prof. Dr. Orhan Türkdoğan'ın yaşamını yitirdiğini duyurdu.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan dezenformasyon açıklaması

Altun'dan dezenformasyon açıklaması

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'nin dezenformasyona maruz kalan bir ülke olduğunu vurguladı. Altun "Türkiye bugün bütün dünyada yeni medya araçları üzerinden devşirilen hibrit tehditlere en fazla maruz kalan ülke konumundadır. Türkiye bugün dünyada en çok, dezenformasyona maruz kalan ülke olarak tasnif edilmektedir" ifadelerine yer verdi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: İsrail sömürgeci zihniyetin temsilcisi

"İsrail sömürgeci zihniyetin temsilcisi"

İsrail'in Filistin'deki saldırılarıyla ilgili İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Bugün, sömürgeci zihniyetin temsilcileri, kendilerine benzemeyenlere, öteki olarak gördüklerine her türlü distopik zulmü reva görmektedir" ifadelerine yer verdi.

Bakan Koca, Burkina Faso heyeti ile görüştü

Bakan Koca, Burkina Faso heyeti ile görüştü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Burkina Faso heyetini makamında kabul edildi.

Bakan Koca'dan Cizre Devlet Hastanesi açıklaması

Bakan Koca'dan Cizre Devlet Hastanesi açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cizre'deki hastaneye çok sayıda ambulansın giriş yaptığı yönündeki paylaşımların asılsız olduğunu açıkladı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun duyurdu: Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında güvenlik toplantısı yapılacak

Erdoğan başkanlığında güvenlik toplantısı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararıyla 13 Ocak Cumartesi günü saat 14.30'da İstanbul Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde güvenlik toplantısı yapılacağını duyurdu.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Tüm insanlık adına hakikat mücadelemizi kararlılıkla sürdürmeye devam ediyoruz

İletişim Başkanı Fahrettin Altun paylaştı

Yunan ANT1 televizyonu, eski görüntülerle Türkiye'nin Kardak'ta Yunan balıkçılarına taciz ettiği iddiasını sundu. Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, görüntülerin 3 yıl önceye ait olduğunu tespit ederek gerilim olmadığını doğruladı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, ANT1'in tepkiler üzerine haberini düzeltmek zorunda kaldığını duyurdu. Altun, "Hakikat mücadelemizi sürdürüyoruz, bu sadece ülkemiz için değil, tüm insanlık adına önemlidir" dedi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Kıbrıs Türkü'nün haklı tezlerini dünyaya anlatmaya devam edeceğiz

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan KKTC mesajı

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kıbrıs Gerçekleri Sergisi'nde yaptığı konuşmada "Tanıklıklar ve itiraflar üzerinden gerçek Kıbrıs fotoğrafını verme imkanına sahibiz. Kıbrıs Barış Harekâtı'nın 50'nci yıl dönümünde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin, Kıbrıs Türkü'nün haklı tezlerini dünyaya anlatmaya devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Netanyahu soykırımla ilgili konuşacak son kişidir!

Netanyahu soykırımla ilgili konuşacak son kişidir

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "İsrail Başbakanı Netanyahu, soykırımla ilgili herhangi bir şey söyleyebilecek son kişidir. Sivillere karşı işlediği savaş suçlarını, dünyaya 'nefsi müdafaa' olarak yutturma konusunda ustalaşmıştır. Dünya onu durduramasa da tarih onu 'savaş suçlusu' olarak yargılayacaktır. İsrail Başbakanı Netanyahu, terörle mücadelemiz hakkında en son konuşacak kişidir." ifadelerine yer verdi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun’dan şehitler ve TSK ile ilgili "kara propaganda" uyarısı

TSK ile ilgili "kara propaganda" uyarısı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türk Silahlı Kuvvetlerinin terör örgütlerine karşı mücadelesini sürdürdüğünü belirterek, kara propagandaya karşı uyarıda bulundu. Altun, sosyal medyada doğrulanmamış içeriklerin paylaşılmasının terör örgütlerinin kara propagandasına hizmet ettiğini ifade etti. Altun, "Son terörist etkisiz hale gelene kadar mücadelemize devam edeceğiz." dedi.

Siyasilerden şehitler için başsağlığı mesajları! "Teröristlerin ve hamilerinin karanlık planları ülkemizin iradesini ve kararlılığını aşamayacaktır"

Siyasilerden şehitler için başsağlığı mesajları!

Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesindeki teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 6 askerimiz için Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, bakanlar, siyasi parti genel başkanları taziye mesajı paylaştı.

Fahrettin Altun'dan şehit askerler için taziye mesajı

Altun'dan şehit askerler için taziye mesajı

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Pençe harekât bölgesindeki çatışmada şehit olan Mehmetçikler için Allah'tan rahmet diledi, ailelerine başsağlığı mesajı iletilirken, yaralanan askerlere acil şifalar temennisinde bulundu ve Türkiye'nin terörle mücadelesinin son terörist etkisiz hale getirilene kadar devam edeceğini belirtti.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Gazze'de işlenen savaş suçlarının üstünü örtmeye yönelik çabaları başarısızlıkla sonuçlanacaktır

Altun: İsrail savaş suçunu örtemeyecek

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsrail güçlerinin Doğu Kudüs'te görev yapan Anadolu Ajansı foto muhabiri Mustafa Haruf'a saldırısını kınayarak, İsrail'in gazetecilere yönelik saldırılarını sert bir dille eleştirdi. Altun, "Gazze'de işlenen savaş suçlarının üstünü örtmeye yönelik çabaları başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Gazetecilerin ve medya çalışanlarının üstün cesareti sayesinde dünya zaten Gazze'de yaşanan birçok gerçeğe şahittir" ifadelerine yer verdi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Yunanistan ile ilişkilerimizde yeni bir sayfa açtığımıza inanıyorum

Altun'dan Yunanistan açıklaması

Türk-Yunan Medya ve Akademi Forumu'na video mesaj gönderen İletişim Başkanı Fahrettin Altun "Dostane İlişkiler ve İyi Komşuluk konulu Atina Bildirgesi sayesinde ilişkilerimizde yeni bir sayfa açtığımıza inanıyorum. Bu ortak iradenin karşılıklı güven temelinde, ülkelerimiz ve bölgemiz açısından hayırlara vesile olacak birçok iş birliği fırsatı doğuracağını düşünüyorum" ifadelerine yer verdi.

TBMM'de fenalaşarak yere yığılmıştı! Hasan Bitmez'in sağlık durumu nasıl? Bakan Koca ve Karamollaoğlu'ndan açıklama geldi

Hasan Bitmez'in sağlık durumu nasıl?

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda konuşma yaptığı sırada fenalaşarak hastaneye kaldırılan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca "Şu an hastamız, kalp akciğer pompası ile hayati fonksiyonlarını devam ettiriyor. Durumu son derece kritik ve ciddi" ifadelerine yer verdi. Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu ise "Şu anda yoğun bakıma alındı. Burada bakımı belli bir süre devam edecek." dedi.

Altun'dan Muntasır es-Savvaf için taziye mesajı

Altun'dan Muntasır es-Savvaf için taziye mesajı

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İsrail'in saldırısı sonucu yaşamını yitiren Anadolu Ajansı kameramanı Muntasır es-Savvaf için taziye mesajı yayımladı. Altun'un mesajında "İsrail'in katliamlarını, gazetecilere yönelttiği ve sonu ölümle biten kasıtlı şiddet eylemlerini bir kez daha kınıyoruz" ifadeleri yer aldı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: İsrail bir an önce saldırıları durdurmalıdır

"İsrail bir an önce saldırıları durdurmalıdır"

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, İsrail'in Gazze saldırılarını dünyaya duyuran gazetecilere yönelik saldırıları kınayarak, uluslararası hukuku hiçe sayan İsrail'in gayrı meşru yöntemlerle saldırmaya devam ettiğini belirtti. Altun "İsrail bir an önce başta masum Filistin halkı olmak üzere, gazeteciler, sağlık çalışanları ve yardım görevlilerine yönelik saldırılarını durdurmalı ve uluslararası hukuka uymalıdır." dedi.

Fahrettin Altun: Hep birlikte, dünya üzerindeki zulüm çarkını yerle yeksan edeceğiz

Fahrettin Altun İstanbul'da konuştu

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi'nde yaptığı konuşmada "Hep birlikte dünya üzerindeki zulüm çarkını, hakikat ve adalet odaklı bir anlayış ve mücadeleyle inşallah yerle yeksan edeceğiz" dedi.

İYİ Parti'de bir istifa daha! Güner Çiçekli görevini bıraktı

İYİ Parti'de bir istifa daha!

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Güner Çiçekli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "4 yıldır hiçbir beklentimiz ve isteğimiz olmadan onur duyarak görev yaptığım İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliğinden üzülerek ayrılıyorum" sözleriyle görevinden istifa ettiğini duyurdu.

"Güzel bir haberimiz var!" diyerek Bakan Ersoy duyurdu: 4 yıl sürecek

Bakan Ersoy duyurdu: 4 yıl sürecek

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sosyal medya hesabı X'ten yaptığı paylaşımda Türkiye'nin Dünya Miras Komitesi (The World Heritage Committee) üyeliğine seçildiğini duyurdu. Bakan Ersoy "Türkiye 4 yıl sürecek üyeliği süresince Dünya Miras Sözleşmesi'nin yürütme organı olan ve yılda bir kez toplanan Dünya Miras Komitesi toplantılarında komitenin diğer üyeleri ile birlikte dünya miras listesi adayları ile ilgili karar alma sürecinde söz sahibi olacak." dedi.

Bakan Bayraktar duyurdu: 2027'ye kadar uzatıldı

Bakan Bayraktar duyurdu: 2027'ye kadar uzatıldı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Türkiye ve Cezayir arasındaki LNG anlaşmasının 2027 yılına kadar uzatıldığını duyurdu.