Güvenlik görevlilerinin önünde doktoru bıçakladı! O anlar saniye saniye kamerada

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asistan doktor Ertan İskender, hastasının bıçaklı saldırısına uğradı. Dehşete düşüren o anlar hastanenin güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Kaynak: DHA

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Poliklinik Bölümü'nde görevli asistan doktor Ertan İskender, hastası Bayram Nargüler'in bıçaklı saldırısına uğradı. Sırtının sağ kısmı ve sağ elinden yaralanan doktor, yaklaşık 1 hafta süren tedavisinin ardından hastaneden taburcu edildi.

Olayın ardından gözaltına alınan Bayram Nargüler, savcılık ifadesinin ardından nöbetçi sulh ceza hakimliğince 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklandı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma sonunda Bayram Nargüler hakkında, 'kişinin yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle kasten öldürmeye teşebbüs' ve 'hakaret' suçlarından 13 yıldan 22 yıla kadar hapis talebiyle iddianame düzenlendi.

Dehşet anları kamerada 

Ertan İskender'in, hastası tarafından bıçaklandığı anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Soruşturma dosyasına giren görüntülerde Nargüler'in, odada tartışmalarından sonra dışarı çıkan İskender'in peşinden gittiği görüldü.

El kol hareketleriyle yanındaki güvenlik görevlileriyle konuşan Nargüler'in, hastane koridorunda doktoru uzun süre takip ettiği görüldü. Nargüler'in, koridorun sonunda güvenlik görevlilerinin arasında yürürken bir anda koşarak doktoru bıçaklaması, yaralanan İskender'in sedyeye yatırılması ve ardından yaşanan arbede görüntülere yansıdı.