"Aptallık etme" sözüyle hafızalara kazınmıştı! Nebahat Çehre isyan etti: Bıktım

Aşkı Memnu dizisindeki "Aptallık etme" sözüyle hafızalara kazınan usta oyuncu Nebahat Çehre isyan etti. Anne rollerinden bıktığını söyleyen Çehre, ekranlara dönmek için koştuğu şartı açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

Uzun süredir ekrandan uzak olan usta oyuncu Nebahat Çehre, anne rollerinden bıktığı için gelen teklifleri reddettiğini söyledi.

“Bana uyan tarzda rol çıkarsa ekrana döneceğim"

Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü oyuncu, “Bana uyan tarzda rol çıkarsa ekrana döneceğim, yoksa bu şartlarda dönmeyi düşünmüyorum. Ben değişik karakter istiyorum. Klasik anne tipinden çıkmak istiyorum. Tabii anne yaşındayım ama o anlamda söylemiyorum. Bizim yaştaki kadınların toplumda ne kadar faydalı olan meslekleri var değil mi? Klasik evde oturan, gelini ile oğluna hâkimiyet kuran anneden artık bıktım. Sıra dışı roller istiyorum” dedi.

Çehre, son dönemde takipçisi çok olan isimlere dizilerde daha fazla rol verildiği konusuna ise “Dizi ve sinema sektöründe yakışıklılığa ya da güzelliğe rağbet ediliyor. O zaman bütün kapılar açılıyor” şeklinde konuştu.

Henüz tatil planı yapmadığını söyleyen Nebahat Çehre, “Ayda 100 bin lira istiyorlar yazlık yerlerdeki evlere. Benim yazlığım yok. En güzeli arkadaşın yazlığı, en güzel tekne arkadaşın teknesi” dedi.

Kaynak: Hürriyet