Baraj 14. Bölüm full izle

Baraj dizisinin 14.bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Baraj dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 17 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Baraj 14. Bölüm…

Baraj 14. Bölüm izle

Fox ekranlarının yeni dizilerinden Baraj dizisinin 14. bölümü yayınlandı. 17 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Baraj dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Baraj dizisinin 14. bölüm tek parça linki…

Baraj dizisi 13.bölümde ne olmuştu?

Nehir’e evlenme teklifi eden Nazım’ın hemen Nermin’den boşanması ve bunu Nehir’den gizlemesi gerekmektedir. Nehir evlenmeyi kabul etmiştir fakat Nermin boşanmayı kesinlikle kabul etmemektedir.
Halil’in cesedi ortaya çıkmamıştır ama kız kardeşi Meryem’in baraja gelmesi Tarık’ı ve Zahra’yı zor duruma sokar. Tarık ve Zahra, şantiyede kimsenin Halil’in yokluğundan şüphelenmemesi için uğraşırlar fakat gizemli birisi ise onların yaptığı her şeyden haberdardır.

Baraj 14.bölüm izle

İşte Baraj 14.bölüm izleyebileceğiniz link.

Baraj dizisinin konusu nedir?

Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük’ün yer aldığı baraj dizisi Nazım’ın, internette bir arkadaşlık sitesi üzerinden tanışma hikayesini konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştırır.

Baraj dizisi oyuncuları kimdir?

  • Nazım Güney – Feyyaz Duman
  • Nehir Aksu – Biran Damla Yılmaz
  • Tarık Yılmaz – Burak Yörük
  • Zerrin – Sumru Yuvrucuk
  • Zahra - İman Casablanca