Britney Spears Türkiye'den yaptığı bir paylaşımla ağlattı

3. kez anne olmaya hazırlanan Britney Spears Türkiye'den yaptığı bir paylaşımla hem ağladı hem de tüm dünyayı ağlattı.

İstanbul’da bir anaokulunda annesinin sürpriz doğum günü yapan annenin görüntüsü ve küçük oğlunun tepkisi ilgi çekmişti. Sosyal medyada gündem olan duygusal anlar hamile Britney Spears'ı ağlattı. Britney Spears o videoyu instagram hesabından paylaşarak dünya genelinde izlenmesine neden oldu. 

Minik anaokulu öğrencisi karşısında pasta görünce önce dudağını bükmüş, sonrasında annesine sarılarak defalarca öpmüştü. Bu görüntü Britney Spears'ı ağlattı.

40 yaşındaki Amerikalı pop yıldızı Britney Spears, minik çocuğun o görüntülerini 40 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşarak 'Bu video beni ağlattı' ifadelerini kullandı.

 Spears paylaşımda şu ifadeleri kullandı: ''Son iki gündür migrenim tuttu ve yataktan çıkamadım. Işığa maruz kalamadım ve kendimden geçecekmişim gibi hissettim! En kötüsüydü ve bu yüzden iki gün boyunca uyudum. Anneler gününde baygındım… Bir gün geciktim çok üzgünüm… Neyse, bu video beni ağlattı. Küçük çocuğun annesinin elleriyle ne yaptığını izleyin!!! Gerçekten küçük bir beyefendi demek istiyorum! Geçmiş Anneler Günü’nüz kutlu olsun!''