Cumhurbaşkanı Erdoğan: Haziran 2023 bizim için çok önemli bir sınav

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Haziran 2023 bizim için çok önemli bir sınav, Sinop'ta ana muhalefete artık bugüne kadar yakaladığı imkanları vermeyeceğinize inanıyorum." dedi.

"Haziran 2023 bizim için çok önemli bir sınav"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "2023 Haziran bizim çok önemli bir sınav. Bu sınavı Sinop'ta bugüne kadar gerçekleşen seçimlerin çok daha üstünde bir hazırlıkla gerçekleştirecek ve Sinop'ta özellikle bu ana muhalefete artık bugüne kadar yakaladığı imkanları vermeyeceğinize inanıyorum." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "2023 Haziran bizim çok önemli bir sınav" dedi.

Ak Parti Sinop İl Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'na İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun araması üzerine telefonla bağlanan Erdoğan, partililere seslendiği konuşmasında, İstanbul'dan salondakilere selamlarını iletti.

Sinop'u kendisinin de çok özlediğini vurgulayan Erdoğan, şöyle konuştu:

"İnşallah en kısa zamanda sizlerle bir arada olmanın heyecanı içerisindeyim. Süleyman Bey ile Aydın'daydık. Aydın'da muhteşem toplantılar yaptık. Gerek yapılan toplu açılış töreni ki bu toplu açılış töreninde de meydan 30 bini aşkın vatandaşımızla orada bir aradaydık. Orada da il danışma meclisimiz gerçekten çok büyük coşku ile gerçekleşti. Ardından Adnan Menderes Müzesi'nin açılışını yaptık. Bu müze açılışı da yine çok çok önemliydi. Temenni ederim, sizler de inşallah fırsat bulduğunuzda bu müzeyi yerinde görme imkanı yaşarsanız. Tabii, İstanbul'da biliyorsunuz Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nı inşa ettik. Demokrasi ve

Özgürlükler Adası'nı da teşkilatımızın mensupları İstanbul Üsküdar Belediyesi ile de irtibat kurmak suretiyle orayı da gezerseniz inanıyorum ki bizlere çok dua edeceksiniz."

2023 Haziran'ının çok önemli bir sınav olduğuna işaret eden Erdoğan, "2023 Haziran bizim çok önemli bir sınav. Bu sınavı Sinop'ta bugüne kadar gerçekleşen seçimlerin çok daha üstünde, bir hazırlıkla gerçekleştirecek ve Sinop'ta özellikle bu ana muhalefete artık bugüne kadar yakaladığı imkanları vermeyeceğinize inanıyorum. Sinop'a zaten bugüne kadar ana muhalefetin belediyelerin vermiş olduğu en ufak bir hizmet yok. Ne hizmet verilmişse bugüne kadar AK Parti iktidarı olarak bizler verdik.

Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Bunu zaten biliyoruz. Yaparsa AK Parti yapar. Başarırsa AK Parti başarır. Bugüne kadar nasıl bu hizmetleri başardıysak bundan sonra da yine bu hizmetleri AK Parti olarak bizler başaracağız. Hep birlikte el ele vererek ana kademe olarak, kadın kolları, gençlik kolları olarak daha çok gayret daha çok çalışarak inşallah bu işi başaracağız." ifadelerini kullandı.