Doğduğun Ev Kaderindir sezon finali tarihi açıklandı

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi TV8 ekranlarında sezon finali için hazırlık yapıyor.

Google Haberlere Abone ol

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarının tek dizisi olan Doğduğun Ev Kaderindir koronavirüs sebebiyle çekimlere birçok dizi gibi ara verdi. Geçtiğimiz günlerde hayranlarıyla buluşmak için dizinin başrolleri Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol Instagram canlı yayın açtı, Doğduğun Ev Kaderindir hakkında bilgiler verdi.

Ekranlarda olmayı ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol almayı çok sevdiklerini dile getiren iki başarılı oyuncunun dizisinde final artık kesinleşti. Haziran ayında ekranlara gelecek olan 12. bölümüyle sezon finali yapacak.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, Haziran ayında sezon finali yapmasının ardından Ağustos ayında yeniden başlayacak ve Eylül'de 2. sezonuyla TV8 ekranlarında olacak.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir ile beraber Instagram canlı yayınında diziye dair şunları söylemişti:

"Dizimiz devam edecek. Sete çıkacağımız günü sabırla bekliyoruz. Biz dizimizi çok seviyoruz. Ben Zeynep'i çok seviyorum. Demet'i de çok seviyorum."

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin konusu

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlanan TV8 kanalında yayımlanan Doğduğun Ev Kaderindir'de Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi anlatılıyor.

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içinde ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla dolu.