Düğününde down sendromlu öğrencileriyle dans etti! Şarkıcı Özgün de oğlunun öğretmeninin düğününe katılarak sevilen şarkılarını seslendirdi...

Pandemi döneminde evlendiği için düğün yapamayan özel eğitim öğretmeni Arzu Yumak, kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte geciken düğününü down sendromlu öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. Öğrencileri, Arzu öğretmeni düğün boyunca yalnız bırakmadı ve danslarıyla geceye renk kattılar. Down sendromlu oğlu Ediz'in öğretmeni olan Arzu Yumak'ın düğününe katılan şarkıcı Özgün, sevilen şarkılarını seslendirdi.

Meslek hayatının 17 yılını öğrencilerine adayan özel eğitim öğretmeni Arzu Yumak(53), Ali Fuat Bilgin ile 6 Kasım 2021 tarihinde evlendi. Pandemi döneminde oluşan kısıtlama koşulları nedeniyle düğün yapamayan çift, yaklaşık 1 yıl sonra İBB Florya Tesisleri'nde hayallerini gerçekleştirdi. Arzu öğretmene bu mutlu gününde veliler ve öğrencileri unutulmaz bir sürpriz yaptı. 

Özgün'ün sevilen şarkılarıyla hem öğretmen hem öğrenciler doyasıya dans etti

Düğün saati geldiğinde Arzu Yumak, çoğunluğu down sendromlu 26 öğrencinin arasında salona giriş yaptı. Öğrencilerinin arasında mutluluğu yüzüne yansıyan Yumak, gece boyunca onlarla dans etti. Öğretmeni ile bu özel düğün için hazırlanan 14 yaşındaki down sendromlu öğrencisi Mehmet Ezel Özgün'ün sahnede sergilediği dans performansı ise geceye renk kattı. Mehmet Ezel Özgün, öğretmeni Arzu Yumak ile uzun süre dans etti. Şarkıcı Özgün de, oğlu Ediz'in  öğretmenliğini yapan Arzu Yumak'ın düğününe kendisi gibi müzisyen olan eşi Nida Kaçar ile katıldı. Hem Arzu öğretmen hem de çocuklar, Özgün'ün söylediği şarkılarla doyasıya eğlendi.