Ebru Yaşar, İbo Show'da 15 yıllık küslüğü sona erdirecek

Sahnelerin güçlü sesi Ebru Yaşar, İbrahim Tatlıses ile 15 yıllık küslüğüne İbo Show'da son verecek. Duygusal anların yaşanacağı İbo Show'da bu hafta Ebru Yaşar fırtınası esecek.

Kaynak: tv100.com

Star’da yayınlanan ‘İbo Show’, çok özel bir bölümle seyirci karşısına çıkacak. Yayınlandığı tarihten beri Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İbo Show’, bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde; Ebru Yaşar, Selçuk Balcı, Resul Dindar ve Çetin Altay’ı konuk edecek. İbrahim Tatlıses ve program konukları arasında yer alan Ebru Yaşar, tam 15 yıl süren küslüklerine nokta koyarak duygu dolu anlar yaşayacak.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programda, unutulmaz bir gece yaşanacak.

Ebru Yaşar, İbo Show'da en sevilen şarkılarını seslendirecek...

Seyircisine muhteşem konuklarıyla keyif dolu bir gece yaşatmaya hazırlanan ‘İbo Show’; Ebru Yaşar, Selçuk Balcı, Resul Dindar ve Çetin Altay ile Cumartesi gecesine damgasını vuracak. Küslerin barışacağı bu çok özel programda; İbrahim Tatlıses ve Ebru Yaşar tam 15 sene sonra barışırken, uzun süredir küs olan Selçuk Balcı ve Resul Dindar’da milyonların önünde barışacak.

Ebru Yaşar'ın İbrahim Tatlıses ile barışmasının damga vuracağı program ‘İbo Show’, yeni bölümüyle 23 Ocak Cumartesi, saat 20.00’de Star’da...