Ünlü oyuncu Özcan Deniz'den flaş açıklama!

Eski eşi ile olaylı şekilde boşanan ve Feyza Aktan'ın uzaklaştırma kararı aldırdığı ünlü oyuncu Özcan Deniz, sosyal medya hesabı Instagram'dan flaş bir açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Eski eşi Feyza Aktan'ın uzaklaştırma kararı aldırdığı ünlü oyuncu Özcan Deniz, hakkında çıkan iddialara ilişkin açıklama yaptı.

"Şiddet uygulamadım"

Deniz, "Basında ve sosyal medyada çıkan, hiç bir dayanağı olmayan, yillar once yasandığı iddia edilen ama nedense o zaman degil de şimdi “çamur at izi kalsın” düşüncesiyle ortaya atılmış, iftira niteliğindeki suçlamaların hiç birini kabul etmiyorum. Şiddet uygulamadım, eski eşimi maddi manevi mağdur etmedim. Yeni bir projemin arifesinde de bunların yasanması ayrı bir konu" dedi.

 

 "Oğlumu bu çirkin kavgadan kurtarmaya calışıyorum"

Ünlü oyuncu Özcan Deniz, konuşmasını şu cümlelerle tamamladı:

"Kurulacak çok cümle var ama ileride evladımı üzecek kayıtlar bırakmamak adına susuyorum. Ben, bu hayatta en değerli varlığım olan çocuğumu düşünmekteyim. Ve elimden alinmaya calışılsa da, oglumu bu çirkin kavgadan zarar gormeden kurtarmaya calışıyorum. Onun gelecegini inşaa etmek, ona maddi manevi iyi bir miras birakmaya calısmakla meşgulüm.Annesi hakkında ulu orta konuşmak gibi bir davranışım olmadı ve olmayacak. Ben ancak bir insan ve baba olarak kendimin ve çocuğumun zarar görme ihtimalinin doğması halinde, gerekli önlemleri almak için, yasal yollara başvurup haklarımı resmî mercilerde aramayı doğru buluyorum.Oglumun geleceginin gasp edilmesine de asla müsade etmeyecegim."