İnternete sızdırılan seks kaseti hakkında "Azgındım" demişti! Kim Kardashian'dan bir bomba bir itiraf daha!

Eski sevgilisi Ray J ile çektiği seks kaseti beş yıl sonra basına sızdırılan ABD'li reality show yıldız Kim Kardashian, kaset hakkında neden "Azgındım" yorumunu yaptığını itiraf etti. İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol

Bir dönem sevgili olduğu şarkıcı Ray J ile çektiği cinsel ilişki kaseti beş yıl sonra basına sızdırılan Kim Kardashian, aynı yıl başlayan şov programında kasetle ilgili, “Çünkü azgındım ve öyle hissettim” yorumunda bulunmuştu. Kardashian yıllar sonra, bu kaset hakkında neden yorum yaptığını anlattı.

"Durumun üstesinden gelmesine yardım etti"

Kim Kardashian, yıllar önce internete sızdırılan cinsel ilişki kasedi ve reality şov programında onun hakkında konuşmasıyla ilgili yorum yaptı. Kardashian, yatak odası videosu hakkında konuşmasının, durumun üstesinden gelmesine yardım ettiğini söyledi.

Kaset 2007'de internete sızdırılmıştı

40 yaşındaki ABD'li reality show yıldızı, o dönemki erkek arkadaşı Ray J ile 2002'de bir kaset çekmiş, kaset 2007'de internete sızdırılmıştı.

Kaset skandalının patladığı dönemde Kardashian ve ailesi, kendilerini şöhrete kavuşturan Keeping Up With The Kardashians adlı reality diziye başlamak üzereydi.

Kardashian, programın ilk bölümünde, kasetle ilgili yorum yapmış, kardeşi Kourtney Kardashian'ın kendisine neden böyle bir video çekimi fikrine onay verdiğini sorması üzerine, "Çünkü azgındım ve öyle hissettim" cevabını vermişti. Bu yorum da o dönemde en az kaset kadar ses getirmişti.

"Buna bayıldıklarından eminim"

Geçtiğimiz günlerde Los Angeles Times'a konuşan Kardashian, "Yapımcılar açısından düşününce buna bayıldıklarından eminim. Herkesin bildiği bir meselenin konuşulmasını isterler" dedi.

"Gizli tutmayacaktım"

Kardashian şöyle konuştu:

"Bazen, 'Tamam bununla başa çıkmam ve bunu halletmem gerektiğini biliyorum. Birileri bana soracak, ben de bunu yapabilirim' diyordum kendime. Meseleleri halının altına süpürmektense programda konuşmak, bir şeylerin üstesinden gelmeye yardımcı oldu. Günün sonunda her zaman açık ve dürüsttüm, ne yaptıysam paylaşmak istedim. Gizli tutmayacaktım."

Videoyu kendi isteğiyle çekmişti

Reality show programının 2007'de yayınlanan ilk bölümünde, Kim Kardashian şarkıcı sevgilisiyle birlikte olduğu dönemde çektikleri yatak odası videosu hakkında konuşmuş, videoyu kendi isteğiyle çektiğini söylemişti.