Evlilik Hakkında Her Şey 7. Bölüm full izle! Evlilik Hakkında Her Şey 2 Kasım 2021 yeni bölüm canlı izle

Gökçe Bahadır ve Sarp Akkaya'nın başrollerini paylaştığı Evlilik Hakkında Her Şey 7. Bölümü Fox Tv ekranlarında yayınlandı. Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte, Evlilik Hakkında Her Şey 2 Kasım 2021 yeni bölüm canlı izleyebileceğiniz link....

Evlilik Hakkında Her Şey 7.Bölüm izle

Gökçe Bahadır ve Sarp Akkaya'nın başrollerini paylaştığı Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm tek parça olarak yayınlandı. Diziseverler, "Evlilik Hakkında Her Şey 7. Bölüm izle" gibi aramalar yapmaya başladı. İşte Evlilik Hakkında Her Şey 2 Kasım 2021 yeni bölüm canlı izlemek için link...

Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölümde ne oldu?

Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölümde; Azra, Sergen ve Jale'yle konuşmasından sonra yaşadıklarıyla yüzleşmeye çalışırken durumu çocuklarına yansıtmamak için olağanüstü bir çaba sarf edecektir. İş gereği Sergen'le bir arada çalışmak mecburiyetinde kalınca her şey onun için daha da zor bir hal alır.

Bu esnada Azra'nın ailesinin peşine düşen Jale, Miray'a yaklaşacaktır. Yıldırım'la Azra arasında geçmiş defterler açılmaya devam ederken karısını kaybetmek üzere olduğunun farkında olan Sergen artık tepkilerini kontrol edemeyecektir.

Çolpan, iflasın eşiğindeyken Cevher Hukuk için tek çıkış yolunun Berksoy davası olduğunun farkındadır. Annesinin durumunu geç de olsa öğrenen Azra ise aile ve iş arasında zor bir karar vermek durumunda kalacaktır.

Tüm bunlar yaşanırken Ceylan iyileşmiş olarak Arsen Hukuk'ta işine başlamış, kendisine ve Azra'ya saldırmayı kafaya koymuş Eşref'ten haber sizdir. Eylül ise hakim karşısında Ural'la boşanmalarının lüzumsuz olduğunu ispat etmek için yeni bir oyuna girişecektir.

 

Berksoy davası tarafların yüksek mücadelelerinden sonra sürpriz bir sonuca ulaşır. Günün sonunda tüm aile bir araya geldiğinde ise Azra herkesi şaşırtacak bir açıklama yaparak olayların seyrini değiştirecektir.

Evlilik Hakkında Her Şey 7. Bölüm izle

Evlilik Hakkında Her Şey 7. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

 Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusu nedir?

Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan boşanmış, Azra uzun yıllardır evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi oyuncuları kimdir?

  • Azra Günay (Gökçe Bahadır)
  • Sergen Günay (Sarp Akkaya)
  • Yıldırım Şahin (Yiğit Kirazcı)
  • Sanem Cevher (Gökçe Eyüboğlu)
  • Güneş Cevher (Tülin Ece)
  • Çolpan Cevher (Sumru Yavrucuk)