İfşa görüntüleriyle gündem olan Didier Drogba, eşinden boşanıyor!

Galatasaray ve Chelsea'nin eski yıldızı Didier Drogba, eşini bir başka kadınla aldattığı görüntüler sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Bu olayların ardından Drogba, eşi Lalla Diakate ile 10 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Eşini bir başka kadınla aldattığı görüntüler ifşa olduktan sonra sosyal medya hesabından açıklama yapan Galatasaray ve Chelsea'nin eski yıldızı Didier Drogba, Lalla Diakate ile 10 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını açıkladı.

10 yıllık eşinden boşanıyor

Galatasaray'ın eski yıldızı Didier Drogba'nın eşini bir başka kadınla aldattığı görüntüler ifşa olmuştu. 2018'de futbolu bırakan Fildişili efsane futbolcu, eşi Lalla Diakate ile 10 yıllık evliliğini bitirme kararı aldıklarını duyurdu.

 

 "Lalla ile geçen 20 yılın ardından ne yazık ki zor bir karar"

Drogba, Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Özel hayatımı tartışma alışkanlığım yok. Ancak bugün medyada yer alan spekülasyonlar nedeniyle, Lalla ile birlikte geçen 20 yılın ardından ne yazık ki zor bir karar aldığımızı teyit edebilirim. Her zaman temel önceliklerimiz çocuklarımızı ve ailemizin özel hayatını korumak olmuştur. Tanrı seni korusun" ifadelerini kullandı.

Drogba'nın menajeri hesabının hacklendiğini iddia etti

Söz konusu videoda bir kadın tarafından ısırılan 42 yaşındaki efsane isim çığlık atarak, "Pozitif! Beni ısırarak enfekte edecek" ifadesini kullanıyor.

Görüntüler sonrası özellikle ülkesinde büyük eleştiriler alan Drogba'nın menajeri ise efsane oyuncunun hesabının hacklendiğini iddia etmişti.