Hande Erçel'in açıklaması Kaan Yıldırım'ı fena üzdü

Hande Erçel, “Halka” dizisindeki eski partneri Kaan Yıldırım’la kısa süren ilişkisi hakkında hangi flaş açıklamayı yaptı?

Bir dijital platformun marka ve yetenek yüzü olan Hande Erçel hafta başı menajerlik ofisi çıkışı görüntülendi. Erçel, platformun kendisine sunduğu projelerden birini seçecek.

Erçel son olarak bir dergiye verdiği röportajda yaptığı şu açıklamayla dikkatleri üzerine çekmişti:

"Özellikle sektörde kadın oyuncu olmanın zorluklarıyla alakalı söylemek istediğim çok şey var. Çoğu zaman yaptığınız işlerden çok fiziksel görünümünüzle ön planda tutuluyorsunuz."

Ünlü oyuncu sözleriyle ilgili atılan başlıkların çarpıtıldığını öne sürdü.

Öte yandan iki ay önce Hande Erçel’in halka dizisindeki eski rol arkadaşı Kaan Yıldırım’la gece eğlencesinde görüntülenmesi magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. O günlerde Kaan Yıldırım’ın eski sevgilisi Hadise, Mehmet Dinçerler’le nişanlıydı. Dinçerler de Hande Erçel’in eski sevgilisiydi. Bu kafa karıştıran ilişki günlerce konuşuldu. Beraber soluğu Londra’da alan Kaan Yıldırım ile Hadise tatil dönüşü peş peşe Magazin Hattı’na yaptıkları açıklamalarda beraberliklerinin çok iyi gittiğini ifade etmişti.

Ancak Kaan Yıldırım’la Hande Erçel’in ilişkisi kısa sürdü. Yakışıklı oyuncu, Erçel’le yaptıkları Marmaris kaçamağının ardından bu kez tek başına Bodrum’a gitti. Bodrum tatilinde de Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu’yla vakit geçirdi. Hande Erçel konuyla ilgili ilk kez konuştu ve Yıldırım’dan ayrıldıklarını açıkladı.