Hepsiburada 5 bin çocuğa kırtasiye seti veriyor! Bu kampanya Türkiye'nin dört bir yanında geçerli

Hepsiburada “Bir Gülüş Yeter” projesi için özel olarak hazırlanan 5 bin kırtasiye setini Türkiye’nin dört bir yanındaki çocuklara ulaştırıyor. Proje kapsamında ayrıca müşteriler de hazırlanan kırtasiye setlerini ihtiyaç sahibi çocuklara Hepsiburada aracılığıyla gönderebiliyor.

Hepsiburada 5 bin çocuğa kırtasiye seti veriyor! Bu kampanya Türkiye'nin dört bir yanında geçerli

Okulların açılmasına sayılı günler kala okula başlayacak çocuklar için kırtasiye alışverişi başladı. Maddi durumu yetersiz olan vatandaşlar kırtasiye destek paketlerini araştırıyor. İnternet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesi Hepsiburada, vatandaşların ceplerini rahatlatmak için 5 bin öğrenciye kırtasiye seti veriyor.

Platform üzerinden satın alınan "Bir Gülüş Yeter Kırtasiye Destek Paketleri" AÇEV, İhtiyaç Haritası ve Yarına Umut Ol Derneği iş birliğiyle ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırıyor.

5 bin öğrenciye kırtasiye seti veriyor

“Bir Gülüş Yeter” projesi kapsamında bugüne kadar 135 okulda 25 bin ihtiyaç sahibi çocuğa kitap ve oyuncak dağıtımı gerçekleştirildi. Yeni eğitim öğretim döneminde de projeyi ülke geneline yaymak amacıyla AÇEV, İhtiyaç Haritası ve Yarına Umut Ol Derneği iş birliğiyle yeni bir kampanya başlatıldı. 

Konuya ilişkin markadan yapılan yazılı açıklamada, “Hepsiburada’nın okula dönüş dönemine özel olarak hazırladığı kırtasiye destek setlerine Hepsiburada platformu üzerindeki linkle ulaşılabiliyor. Öğrencilere destek olmak isteyenler, 5-30 Eylül tarihleri arasında 45 TL, 99 TL ve 199 TL’lik kırtasiye setlerinden satın alarak bir çocuğun gülümsemesi olabilecekler” denildi.