İntihar eden annelerinin ayağına sarılıp ağladılar! Kendini balkondan atmaya çalışan genç kadın 'anne yeter' diye bağırdı!

Adana'da yaşayan genç kadın, 4 ve 12 yaşlarındaki iki çocuğunun gözü önünde balkon demirlerine çıkıp intihar girişiminde bulundu. Annelerinin halini gören çocuklar gözyaşları içinde annelerini tutmaya çalıştı. Olay cep telefonu kamerasına yansırken genç kadının 'anne yeter' diye bağırdığı duyuldu.

Edinilen bilgiye göre olay, merkez Sarıçam ilçesi Çarkıpare Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, sabah saatlerinde bir kadın balkona çıkıp demir korkuluklardan sarkarak intihar etmek istedi.

Annelerini kurtarmaya çalıştılar

Bu durumu gören yaşları 4 ila 12 olduğu tahmin edilen iki çocuğu annelerine kendisini atmaması için yalvarmaya başladı. Anne ise demir korkuluklardan sarkmaya devam etti. Bu arada çevredeki vatandaşların haber vermesiyle olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri geldi. Annelerinin ölmesinden korkarak gözyaşlarına boğulan çocuklar, kendisini atmaması için ayağına sarıldı. Genç kadın ise “Anne yeter” diyerek feryat etti. Daha sonra içeriden gelen bir kadın, genç kadını demir korkuluklardan çekip aldı. Genç kadının daha önce de birkaç kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.