İrem Derici, Çok Güzel Hareketler 2'nin yıldızı Emre Aslan ile aşk yaşıyor

Türk pop müziğinin son dönemdeki yıldızlarından İrem Derici'nin Cluphouse'da tanıştığı Çok Güzel Hareketler 2'nin yıldızlarından Emre Aslan ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Emre Aslan, İrem Derici'nin de desteğiyle albüm yapmaya hazırlanıyor. İrem Derici aşk iddialarını tv100 mikrofonlarına doğruladı.

Kaynak: tv100

Sıradışı tarzı ile Türkiye'de milyonlarca kişinin beğenisini kazanan 33 yaşındaki İrem Derici, Çok Güzel Hareketler 2'nin yıldızları arasında yer alan Emre Aslan ile aşk yaşıyor. 22 yaşında Emre Aslan aynı zamanda müzikle ilgileniyor ve yakın zamanda albüm çıkarmayı planlıyor.

Uzun süredir aşksıztan yakınan İrem Derici sonunda kalbinin prensini buldu. Derici'nin yeni sevgilisinin kimliğinin tv100 ortaya çıkardı. Derici geçen günlerde bir grup oyuncu arkadaşıyla Kadıköy'de kameralara takılmış, korona yasaklarına uymayan Derici'ye polis ceza kesmişti. O karede sevgilisi Emre Aslan da vardı Ünlü popçunun "Buradaki herkes oyuncu ve hepsinin korona testi yapılıyor" dediği isimler arasında yer alan Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Emre Aslan'la yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

Cluphouse’de tanışan ve Caddebostan’daki parkta ceza yediklerinde de birlikte olan ikiliden Emre Aslan'ın da şarkı çıkaracağı öğrenildi. Ünlü popçunun müzik çalışmalarına da destek verdiği Aslan'ın iki yıllık kız arkadaşından da yeni ayrıldığı belirtildi. İrem Derici, Emre Aslan ile aşk yaşadığını doğruladı İrem Derici Nişantaşı'nda görüntülendi. Ünlü popçu tv100'ün haberleştirdi haberi doğruladı ve "Böyle bir konuyu beraber konuşuruz. Bir daha ki sefere çift konuşuruz" dedi.