Sokak ortasında kanlı kavga! 3 kuzen birbirini kurşun yağmuruna tuttu

İstanbul Eyüpsultan'da aralarında husumet bulunan 3 kuzen sokak ortasında dehşet saçtı. Silahların konuştuğu kavgada kuzenlerden 2'si hayatını kaybederken 1 kuzen de yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Kaynak: İHA

Eyüpsultan Karadolap Mahallesi Şengüzel Sokak üzerinde meydana gelen olayda, aralarında husumet olduğu öğrenilen teyze çocukları sokak üzerinde birbirini kurşun yağmuruna tuttu. Kardeş olan Cahit Mumcu ve erkek kardeşi Cevdet Mumcu teyze çocukları olduğu öğrenilen Ali Mumcu ile karşılıklı silahlı çatışmaya girdi. Çatışma sonunda yaralanan 3 kuzen, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. 

2 kardeş çıkan kavgada öldürüldü

Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Cahit ve Cevdet Mumcu kardeşler, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybetti. Kuzenlerini kurşun yağmuruna tutan Ali Mumcu'nun da yaralı halde Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek teslim olduğu öğrenildi.
Yaşanan çatışma sonucunda sokakta çok sayıda boş kovanın olduğu görüldü. Çatışma nedeniyle çevrede bulunan araçlarda da hasar meydana geldi. Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.