İtiraflarıyla herkesi şoke etti!

TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasındaki tavırlarıyla adını duyuran Ayşegül Doğan'ın itirafları şoke etti. Doğan, Helin Avşar ve Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan hakkında da konuştu.

İtiraflarıyla herkesi şoke etti!

TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasına katılmasının ardından üne kavuşan Ayşegül Melisa Doğan, yaptırdığı estetiklerin ardından bambaşka bir insana döndü. Doğan, Helin Avşar ve Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan'a benzetiliyor.

İki ünlü isme benzetilmekten rahatsız olmayan Ayşegül Melisa Doğan, Helin Avşar'a değil Aslıhan Doğan'a benzetilmeyi tercih ettiğini söyledi. Doğan açıklamasında "Helin Avşar’la alakam yok. Yaş olarak hiç alakam yok. Toplumda var olmak için Hülya Avşar’ın kardeşi olmama gerek yok. Ben 27 yaşındayım o bana benzemeye çalışsın" dedi.

Yaptırdığı estetik operasyonları söyleyen Doğan samimi açıklamalarda bulundu. "Yanaklarımda dolgu var. Dişlerim lamine" diyen Ayşegül Doğan estetik itiraflarıyla olay oldu. Doğan açıklamasında şunları söyledi:

Çenede ve gıdıda dolgu var. Düzenli botoks yaptırıyorum. Kaş yaptırıp, kirpik lifti takıyorum. Bu halimle beni Helin Avşar ve Aslıhan Doğan’a benzetiyorlar. Ben ikisine de benzediğimi düşünmüyorum ama illa benzetiliyorsa Aslıhan Doğan’a benzemek daha iyi...

‘Yüz nakli mi yaptırdın’ eleştirilerine de cevap veren Doğan "dünyada doku nakli yeni deneniyor ilk benimle başladılarsa ben gurur duyarım!" dedi.