Kamboçya’da Türk patronun korkunç sonu!

İş adamı Ercan Avcı, Kamboçya'da işten çıkardığı bir kişi tarafından boğazından bıçaklanarak öldürüldü. Ercan Avcı'nın cenazesine eşi sahip çıkmayınca, kardeşi tarafından Adana'ya getirildi.

Kamboçya’da Türk patronun korkunç sonu!

Ercan Avcı’nın ağabeyi Şeref Avcı, ”Kardeşimin eşine hiçbir şekilde ulaşamıyoruz, telefonlarımıza cevap vermiyor” dedi.

46 yaşındaki Ercan Avcı, Kamboçya'da çalıştırdığı iş yerlerinden birinde çalışan Halim Toker'i hırsızlık yaptığı gerekçesiyle işten çıkardı. İşten çıkarılmasını hazmedemeyen Halim Toker, Ercan Avcı’yı boğazından bıçaklayarak hastanelik etti. Hastanede yaşam mücadelesi veren Ercan Avcı 6 gün sonra yaşamını yitirdi. Zanlı Halim Toker ise yakalanarak tutukladı. 

"Eşi, daha ölmeden malları satışa çıkardı"

İşçisi tarafından öldürülen Ercan Avcı'nın ağabeyi Şeref Avcı, kardeşinin cenazesi ile ailesinin ilginmediğini hatta daha hastanede yattığı günlerde mallarının satışa çıkarıldığını söyledi. 

"Konsolosluk görevlilerine, bizi rahatsız etmeyin demiş"

Ercan Avcı’nın ağabeyi Şeref Avcı, kardeşinin karısının cenazeye sahip çıkmadığını dile getirdi,”Konsolosluktan kardeşimin karısı Ç.A.’yı aradıkları zaman cevap olarak, ’Bizi bir daha bunun için aramayın, bizi rahatsız etmeyin’ dediğini öğrendik. Cenaze ile şimdiye kadar hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. Daha sonra kardeşime ait malları, kardeşim hastanede henüz ölmemişken satılığa çıkarttı. Hiçbir şeylerini üstlenmiyor, biz bu olayın peşindeyiz” ifadelerini kullandı.
Şeref Avcı, "Kardeşimin eşine hiçbir şekilde ulaşamıyoruz, aradığımızda telefonlarımıza cevap vermiyor” dedi.
Ercan Avcı’nın cenazesi ağabeyi Şeref Avcı tarafından Adana’ya getirildi. Adana Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsisinin ardından cenaze defnedilmek üzere Adana’nın Pozantı ilçesine götürüldü.