Karaciğer ve böbrek nakli olan Hakan Taşıyan'dan aylar sonra bir ilk! Güz Güllerini seslendirdi

Arabesk müzik dünyasının önde gelen isimlerinden Hakan Taşıyan, karaciğer ve böbrek nakli olmuştu. Güz Gülleri şarkısı ile tanıdığımız ünlü isim aylar sonra bir ilk gerçekleştirdi. Sağlığına kavuşan Taşıyan Güz Gülleri performansı geldi.

Ankara Şehir Hastanesi'nde çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gören 48 yaşındaki Hakan Taşıyan'a geçtiğimiz aylarda karaciğer ve bbbrek nakli yapılmıştı. 7 aylık bir tedavinin ardından sağlığına kavuşan ve hastaneden taburcu edilen Hakan Taşıyan aylar sonra sevilen şarkısı Güz Güllleri'ni seslendirerek hayranlarını duygulandırdı.

Duygulandıran anlar

Bir mekanda Güz Gülleri şarkısını seslendiren Hakan Taşıyan'ın bu performansını, arkadaşı Ufuk Özel sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir etkinlikte konuşan Taşıyan, "Bana umut ışığı oldular. Tekrar hayata döndüm. Yeni bir hayata başladım. Şifa bekleyen hastalara umut ışığı olalım. Bir organ bir hayattır, umutsuz insanlarımıza umut olalım. Gönülden sevindirelim. İnsanları tekrar hayata bağlayalım. Canı gönülden gönüllü olan bütün insanlarımızı duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu konu hakkında daha aydın olalım.

 Çok hassas bir konudur. Allah bizleri sevdiklerimizden ayırmasın. Gönül birlikteliği veren dualarını esirgemeyen tüm insanlardan Allah razı olsun. Hayat çok güzel, nefes almak çok güzel, sevmek çok güzel. Bunu birbirimizden esirgemeyelim. Gerçekten Allah'ın huzurunda çok büyük sevap. Tüm merhem bekleyen hastalarımıza merhem olalım. Buna ihtiyacımız var." ifadelerini kullanmıştı.