Kılıçdaroğlu'ndan tv100'e özel "yeniden adaylık" açıklaması

CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkanlığı için yeniden çalışmalara başladığı yönündeki kulis bilgisi üzerine tv100'e özel verdiği demeçte "Bu tür haberler yazılar, çıkıyor görüyorum… Günlük siyasi tartışmalar içerisinde ben yokum. Ülkemizi ilgilendiren önemli konularda kanaatimizi belirtiriz." ifadelerini kullandı.

CHP Ankara Milletvekili Umut Akdoğan, gazeteci-yazar Murat Kelkitlioğlu, Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, Millet Haber Ajansı Yayın Yönetmeni Sinan Burhan, Oda TV Yazı İşleri Müdürü Can Özçelik, Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade programına konuk oldu. 

Siyasal iletişimci Nur Tuğba Aktay, Başak Şengül ile Doğru Yorum programında verdiği kulis bilgisinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun, CHP’de genel başkanlık için çalışmalara başladı söylemişti. Aktay'ın kulis bilgisi programda masaya yatırıldı.

KILIÇDAROĞLU'NDAN TV100'E ÖZEL "YENİDEN ADAYLIK" AÇIKLAMASI
Cumhuriyet Halk Partisi 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tv100'e özel verdiği demeçte “Bu tür haberler yazılar, çıkıyor görüyorum… Günlük siyasi tartışmalar içerisinde ben yokum. Ülkemizi ilgilendiren önemli konularda kanaatimizi belirtiriz. Ancak siyasi polemiklere, iddialara, bu konularla ilgili tartışmalara girmem, cevap vermem de doğru değil.” dedi.