Kırmızı Oda 61. final bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda 61. bölüm full izle! Kırmızı Oda son bölüm izle

Başarılı oyuncu Binnur Kaya'nın 'Doktor Hanım' karakterine hayat verdiği Kırmızı Oda 61. final bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda 61. bölüm full izle! İşte, Kırmızı Oda son bölüm izleyebileceğiniz link...

Kırmızı Oda 61. final bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda 61. bölüm full izle! Kırmızı Oda son bölüm izle

Binnur Kaya'nın 'Doktor Hanım' karakterine hayat verdiği Kırmızı Oda 61. final bölüm tek parça olarak yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda 61. bölüm full izle! Binnur Kaya'lı son kez izleyici karşısına çıkıyor. 18 Şubat 2022 tarihinde Kırmızı Oda son bölüm full internete yüklendi. Kırmızı Oda 61. final bölümde;

Kırmızı Oda 61. final bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda 61. bölüm full izle! Kırmızı Oda son bölüm izle - Resim : 1

Gülseren Budaycıoğlu, "Bölümler boyu sizleri üzdük, hüzünlendirdik. Hatta ağlattık. Hiç olmazsa bu hikayelerinin sonunu mutlu bitirelim istedik." dedi. Bu sözler dizinin final verdiğine ikna ederken, son sahnelerde ise Tuna'nın evlendiği ve Doktor Hanım'ın oldukça mutlu olduğu görüldü. Sadi'nin babası ile hesaplaştığı ancak ona zarar vermediği görülürken, dizi son fragmanda düğün sahnesi ile kapanış yaptı.

Kırmızı Oda 61. final bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda 61. bölüm full izle! Kırmızı Oda son bölüm izle - Resim : 2

Kırmızı Oda'ya veda

Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım olarak seslenilen Manolya Yadigaroğlu karkaterine hayat veren Binnur Kaya, yaptığı bir paylaşımla diziye şu sözlerle veda etmişti:

Kaya, "Şifa niyetine çıktığımız yolculuğu 61. bölümün sonunda noktalıyoruz. Bu süre içinde sizlerle birlikte olmak; acılarımızı, anılarımızı paylaşmak harikaydı. Bu yolculuğu bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Yeni yolculuklarda buluşmak dileğiyle."

Kırmızı Oda 61. final bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda 61. bölüm full izle! Kırmızı Oda son bölüm izle - Resim : 3

Kırmızı Oda 61. final bölüm izle

Kırmızı Oda 61. final bölüm full izleyebileceğiniz link...

Kırmızı Oda dizisinin konusu nedir?

2. sezonda dizinin yönetmeni Halka ve Yeni Hayat'ın da yönetmenliğini yapan Başak Soysal'dır. 2021'nin Ağustos ayında Banu Kiremitçi Bozkurt yer almayacağı öğrenilmişti ve 2021'nin Eylül ayında Banu Kiremitçi Bozkurt ayrılıp yerlerine Poyraz Karayel, Vatanım Sensin, Anne ve Sen Çal Kapımı'da senaryosunu yazan Deniz Gürlek ve Melek Seven geldiler.

Kırmızı Oda 61. final bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda 61. bölüm full izle! Kırmızı Oda son bölüm izle - Resim : 5

Kırmızı Oda Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004'te yayınlanan Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlama bir dizidir. Dizide, İstanbul’da psikiyatri kliniği sahibini ve bir psikiyatrist olan Doktor Hanım’a ve diğer psikiyatrlara başvuran danışanların hikayeleri anlatılmaktadır.

Kırmızı Oda 61. final bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda 61. bölüm full izle! Kırmızı Oda son bölüm izle - Resim : 6

Dizinin yapım şirketi olan OGM Pictures daha öncesinde Doğduğun Ev Kaderindir sonrasında ise Masumlar Apartmanı romanlarından'da uyarlama dizi yapmıştır. 2020'nin Temmuz ayında duyurulan dizinin senaristi Kızım ve Hekimoğlu'nun da senaryosunu yazan Banu Kiremitçi Bozkurt'tur. Cem Karcı'nın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin TV8'de yayınlanacağı duyuruldu. 4 Eylül 2020 Cuma akşamı yayınlanan ilk bölüm, 6,10 reyting ve yüzde 19'luk izlenme payı ile AB grubunda günün en çok izlenen programı oldu.

Kırmızı Oda 61. final bölüm tek parça izle! Kırmızı Oda 61. bölüm full izle! Kırmızı Oda son bölüm izle - Resim : 7

Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları kimdir?

Dizi, yolculuğuna şu oyuncularla başlamıştı:

  • Doktor Manolya Yadigaroğlu / Doktor Hanım (Binnur Kaya)
  • Sekreter Tuna (Gülçin Kültür Şahin)
  • Çaycı Hüseyin (Baran Can Eraslan)
  • Tülin Özen
  • Burak Sevinç
  • Meriç Aral