MasterChef'in eski yarışmacısı sevgilisine evlenme teklifi etti! İşte o muhteşem anlar

MasterChef'te yarıştığı dönemde finale kadar gelen Barbaros Yoloğlu ikinci olmuştu. Yarışmadan ayrıldıktan sonra işlerini rayına oturtan Yoloğlu'nun şimdi de aşktan yüzü güldü. Sevgilisini evlilik teklif eden eski yarışmacı o anları paylaştı.

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye'de yarışan Barbaros Yoloğlu'nun aşktan yüzü güldü. Yarıştığı dönemde Serhat Doğramacı ile finale kalan ancak birinciliği son anda kaçıran Yoloğlu'nun işleri bir açıldı bir açıldı. Sevgilisine evlilik teklifi eden eski yarışmacı o anları sosyal medyadan paylaştı.

SEVGİLİSİNE EVLİLİK TEKLİFİ ETTİ

'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasına damga vuran, büyük finalde Serhat Doğramacı'ya birinciliği kaptıran Barbaros Yoloğlu mutlu anlarını paylaştı. Barbaros Yoloğlu geçtiğimiz gün kız arkadaşı Şule İdil Aydın'a evlilik teklifi etti. O anları paylaşan MasterChef Barbaros sevgilisini bir hayli şaşırttı.

HEMEN SÖZLENDİLER

Eski yarışmacı paylaşımında "Zaman her ne olursa ileriye doğru gitmemizi ve yolumuzda giderken tüm yolun hakimiyetini sevgiye bırakmamız gerektiğini… Ben buradayım dediğin anda kontrol bende dediğin anda küçük bir hastalık veya büyük bir sevgi her düşünceyi her bir fikri değiştirir. Mutluluk sadece sevgide saklı sevelim sevilelim seni seviyorum, hayatta başıma gelen en güzel şeysin" dedi.