Masumlar Apartmanı 32. Bölüm full izle

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Masumlar Apartmanı’nın 32.bölümü yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümde; Esat Gülben'i eve bırakırken yanağından öper ve Gülben şok olur. İşte 27 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Masumlar Apartmanı 32. Bölüm…

Masumlar Apartmanı 32. Bölüm izle

 

Masumlar Apartmanı dizisinin 32. bölümü yayınlandı. 27 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümde; Hikmet Bey İnci'yi istemeyi unutmamak için her yere not almıştır ve akşam ailecek İnci'yi istemeye giderler. Esat Gülben'i eve bırakırken yanağından öper ve Gülben şok olur. Öte yandan Han İnci'yi Barış'tan kıskanır ve paranoyaklıklarına başlar. Han Naci'yi kazan dairesine sokarken Safiye aşağı iner ve kim var orda diye sorar. Han Naci'yi saklamaya çalışırken kazan dairesinden Naci'nin klarnetinin sesi duyulur. İşte Masumlar Apartmanı dizisinin 32. bölüm tek parça linki…

Masumlar Apartmanı dizisi 31.bölümde ne olmuştu?

Han, olayların ardından daha sert önlemler almak zorunda kalır. Gülben ise Anıl’la yaşadıklarının şokunu atlatmaya çalışırken bir yandan da Han’ın Esat’ı ondan uzaklaştırmak için yaptığı şeyin ağırlığıyla ezilir ve radikal bir karar alır. Neriman, Gamze’yi üzmemek için Ege’yle ilişkilerini bir süre daha gizli tutmak ister fakat işler beklediği gibi gitmez. Safiye, ne yapsa Naci’yi aklından çıkaramaz ve yaşadığı hayal kırıklığını hiç beklenmedik birine anlatır. İnci’nin yeni işe başlaması ve evdekilerin sorunlarının üstüne bir de Anıl’ın eklenmesi, Han’ın kendini iyice köşeye sıkışmış hissetmesine sebep olur. Gülben’e iyice kafayı takan Anıl ise yeni planını devreye sokar.

Masumlar Apartmanı 32.bölüm izle

İşte Masumlar Apartmanı 32.bölüm izleyebileceğiniz link.

Masumlar Apartmanı dizisinin konusu nedir?

Gerçek bir hayat hikayesi olan ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlanan “Masumlar Apartmanı“, İnci ve Han’ın hayatlarını ele almaktadır. Gerçek hayata dayalı hikayelerden oluşan dizide, psikolojik sorunlarla boğuşan bir ailenin yaşadığı sıkıntılar ve aile olmanın sağladığı dayanışma ile bu sıkıntıların üstesinden gelmek için sergilediği çabalar anlatılıyor.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları kimdir?

 • Han – Birkan Sokullu
 • İnci – Farah Zeynep Abdullah
 • Safiye – Ezgi Mola
 • Gülben – Merve Dizdar
 • Uygar – Alper Saldıran
 • Hikmet – Metin Coşkun
 • Esra – Esra Ruşan
 • Memduh – Atilla Şendil
 • Ege – Emir Özden
 • Esat – Uğur Uzunel
 • Neriman – Gizem Katmer