Öykü Çelik Survivor'a nasıl hazırlanıyor?

Ocak ayında “Survivor” yarışmasına katılmaya hazırlanan Öykü Çelik, mini etekle ilgili tepki çeken sözlerini nasıl savundu?

Ocak ayında “Survivor” yarışmasına katılmak için Dominik adasına gitmeye hazırlanan Öykü Çelik, spor çıkışı Bebek’te görüntülendi. Geçen hafta ünlü oyuncu yeni sevgilisi İsmail Berhan’la görüntülenmiş, Berhan’ın şoförünün basın mensuplarını “Çekmeyin, sizin için kötü olacak” diyerek tehdit ettiği gündeme gelmişti. Yaşanan durumdan çok rahatsız olduğunu belirten Çelik, habercilerden özür diledi.

Öykü Çelik sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı saatlerde de sık sık sevgilisiyle Bebek’te spor yaparken kameralara takılıyor. Geçen haftalarda güzel oyuncunun Cihan Şensözlü’nün YouTube kanalında sarf ettiği mini etekle ilgili sözleri olay yaratmış, günlerce konuşulmuştu.
Çelik’in bir lise arkadaşı ise sosyal medyadaki magazin haber sitelerine attığı dm mesajlarında oyuncunun o yıllarda çok kilolu olduğu için mini etek giyemediğini öne sürmüştü.

Öykü Çelik yılbaşını ailesiyle beraber geçireceğini söyledi. Ünlü oyuncu, iş insanı sevgilisi İsmail Berhan’la ilişkisinin de çok iyi gittiğini sözlerine ekledi. Öykü Çelik bir gün sonra ise Bebek’te arkadaşlarıyla görüntülendi. Bir süre sohbet ettikten sonra arkadaşlarından ayrılan Çelik’in maske takmaması dikkat çekti. Çelik, yolda bulduğu yaralı kargayı veterinere götürdüğünü anlattı.