Ramazan Sevinci programı sunucusu Serdar Tuncer kimdir? Serdar Tuncer kaç yaşında ve nereli?

11 Ayın Sultanı Ramazan ayı başlıyor. Televizyon ekranları da Ramazan’ı karşılıyor. Ramazan ayının bereketinin konuşulacağı, manevi iklimi hissettiren programlarla dopdolu olacak. TRT’nin Ramazan programı Ramazan Sevinci de bunlardan biri. Pek çok kişi Ramazan Sevinci programı sunucusu Serdar Tuncer’i merak ediyor. Peki, Ramazan Sevinci programı sunucusu kimdir? TRT Ramazan programı sunucusu Serdar Tuncer kimdir? İşte Serdar Tuncer’in hayatı…

Ramazan Sevinci programı sunucusu Serdar Tuncer kimdir? Serdar Tuncer kaç yaşında ve nereli?

Ramazan ayı ile birlikte televizyonlar da yayın akışlarında değişikliğe gitti. Sahur ve iftar programlarıyla Ramazan karşılanacak ve 1 ay boyunca Ramazan’a özel sohbetler ve bu ayın maneviyatının konuşulacağı programlar yapılacak. TRT’nin her iftar saatinde ekranlarda özel konuklarıyla Ramazan’ın konuşulacağı program Ramazan Sevinci Serdar Tuncer’in sunumuyla ekranlarda olacak. Peki, Ramazan Sevinci programı sunucusu kimdir? TRT Ramazan programı sunucusu Serdar Tuncer kimdir? İşte Serdar Tuncer’in hayatı!

Ramazan Sevinci programı sunucusu Serdar Tuncer kimdir? Serdar Tuncer kaç yaşında ve nereli? - Resim : 1

RAMAZAN SEVİNCİ PROGRAMI SUNUCUSU SERDAR TUNCER KİMDİR?

Serdar Tuncer, 16 Ağustos 1978 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi.

16 yaşındayken “Beş Çayı” ile başlayan radyoculuk kariyeri uzun yıllar devam eden Tuncer, lisede radyo programlarına, üniversitede televizyon programlarına başladı.

İlk televizyon programını 1996 senesinde yapan Tuncer, sonraları Kanal A’da “Üç Nokta” programını yaptı. Kariyerine “Gecede 1 Gün” ve “Yıldızdan Mahyalar” programları ile devam etti.

1997 senesinde “Sen İstanbul Kokardın” isimli şiir kitabını yayınladı. 1998 senesinde evlendi ve şiire bir müddet ara verdi. 2003 senesinde “Aynalar”, 2005 senesinde ise “Satır Arası Hikayeler” isimli kitapları yayınlandı. TRT 1’de 4 sene üst üste Topkapı Sarayı’ndan “İftar Sevinci” isimli iftar programını sundu.

2013 senesinde Ramazan ayında Kanal D’de “Sahurdan Kalplere” isimli programı sundu. Sonraları CNN Türk’te her hafta Pazar günü “Başka Şeyler” programını sunmaya başladı.

Daha birçok televizyon programı ve radyo yayını yapan Serdar Tuncer, konferansları, şiir dinletileri ile kendine özgü programlar hazırlamaya devam ediyor.