Arkadaşının kızına taciz ettiği videoyu görünce çılgına döndü! Mezarını kazdı

Rusya'da arkadaşının telefonunda 8 yaşındaki kızının taciz edildiğine dair bir video gören adam çılgına döndü. Kaçan arkadaşını bulup öldüren baba, polise her şeyi itiraf etti.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Rusya'da roket fabrikasında çalışan 34 yaşındaki Vyacheslav M isimli adam en yakın arkadaşı Oleg Sviridov ile bir şeyle içtiği esnada arkadaşının cep telefonuna karıştırdı.

Vyacheslav, arkadaşının cep telefonunda sekiz yaşındaki kızını taciz ettiği anlara ait bir videoyu görünce Oleg masadan kalkıp kaçmaya başladı.

Bunun üzerine Vyacheslav polise şikayet etti. Fakat polis  yakalamadan önce gözü dönmüş baba Vyacheslav, Oleg'i buldu. Yanına bir kürek alarak arkadaşını ormana gördü. Tacizci arkadaşını biraz dövdükten sonra bıçaklayarak kazdığı mezara gömdü.

 Vyacheslav, polise verdiği ifadede ormanda kavga ettiklerini kabul etti ancak öldürdüğü iddiasına karşı çıkarak "bıçağın üzerine düştü" dedi.

 Vyacheslav,  şu anda bir cinayet soruşturması kapsamında ev hapsinde ve suçu ispatlandığı taktirde 15 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya.

Cinayetin meydana geldiği Vintai köyü sakinleri, Vyacheslav'e destek mesajları atıp yargılanmamasını istedi. Eski Rusya devlet başkanı adayı ve gazeteci Anna Plekhanova da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla babaya destek verdi. Anna şunları yazdı: "Suç video görüntüsü ile kanıtlanmışsa, baba suçlu mudur? Her anne ve baba böyle bir videoyu görünce aynı tepkiyi verir. Çocukları korumak anne ve babaların görevidir.