İş insanını bıçakla yaraladığı iddia edilen Cengiz Kurtoğlu: Bana kesinlikle tuzak kuruldu

Şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, Sarıyer’de tartışma yaşadığı iş insanı Mustafa Can'ı servis bıçağıyla yaraladığı iddialarına ateş püskürdü. 62 yaşındaki Kurtoğlu, kendisine tuzak kurulduğunu söyledi. Öte yandan Orhan Gencebay, canlı yayına bağlanarak, Kurtoğlu'na destek verdi. İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol

İstanbul Sarıyer’de şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun, tartışma yaşadığı iş insanı Mustafa Can'ı servis bıçağıyla yaraladığı iddia edildi. Sosyal medyada kamera görüntülerini yayınlayıp daha sonra silen 62 yaşındaki sanatçı, "Bu olay organize" dedi. Kendisine hakaret edildiği için kavga çıktığı konuşulan Orhan Gencebay, canlı yayına bağlanarak, Kurtoğlu'na destek verdi. İşte detaylar...

Sarıyer'de doğum günü partisine katılan Cengiz Kurtoğlu, Orhan Gencebay'a hakaret ettiğini iddia etti. Mustafa Can'la tartıştı. Masadan aldığı servis bıçağı ile iş insanına saldırdığı öne sürülen sanatçı, Beyaz TV'de ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz' programında, çok konuşulan olayın perde arkasına dair açıklama yaptı.

"Bıçakla ne işim var" 

"Sinir sistemlerim iyi değil, böyle şeylere alışık değilim. Bir kardeşim doğum gününe davet etti. Gittik, her şey çok güzel, saygılı sevgili. Alkolün de etkisiyle ağzını bozarak ileri geri konuşmaya başladı. İkaz ettim kendisini 'sözlerini geri al' diye. Orada ufak tefek gerilmeler oldu..."

"Benim bıçakla ne işim var! Namus için olsa silahı elime alır vururum. Telefonun ışığı parlıyor, ben 4-5 metre daha bu taraftayım. Ufak tefek itiş kakış oldu. 'Çıkartın bu adamı gitsin' dedim. Fiziksel hiçbir hareket yok. Karakola gitmiş, ben de gittim ve ifade verdim. Konu buraya kadar geldi..."

"Bu olaylara üzülüyorum, 40 yıldan beri hiç böyle olumsuz olaylarım olmadı. Çok kalbim kırıldı. Yalan yanlış ifadelerle bu adam televizyonlara çıkarıyorlar. Çok üzgünüm, olay çok basit bir olay. Sanatçı büyüklerime yanlış ifadeler kullandı. 'Türkiye’nin en büyük sanatçısı Ciguli, başka kimse yoktur benim için' dedi..."

"Bu olay organize" 

"Küfürler var ortada. Sanatçıya, emeğe saygısızlık var. Yüksek sesle bizi rahatsız edecek şekilde hakarete varan sözler var. Ben de bunun karşılığını vermek istedim. Kendi kendini mi tırmıkladı, hayretler içinde kaldım. Bu olay organize! Bu adam iş adamı değil, öyle bir tarzı yok..."

"Bana kesinlikle tuzak kuruldu"

"Bana kesinlikle tuzak kuruldu. Sanatçıya küfür, emeğe küfür ağrıma gitti. Utanç verici bir olay. O görüntüdeki ben değilim. Ben o masada olmasam bana da küfür edecek. Eskiden ne vardı biliyor musunuz siyasilerin önünden soyunurlardı televizyona çıkmak için. Bu adam bu yaşta meşhur olmaya mı çıktı?"