Sefirin Kızı dizisi 34. Bölüm Fragmanı izle, "Sevgilini karının kapısına getirince adamlığın nerde?"

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrollerini paylaştığı, Sefirin Kızı dizisinin 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde ,Menekşe, Akın'ın cesedinin yerini ihbar ediyor ve tutuklanıyor! Nare, Sancar'dan Gediz ile aralarındaki düşmanlığa ara vermelerini istiyor.

Kaynak: tv100.com

Sefirin Kızı dizisi 34. Yeni bölümü ile 28 Aralık Pazartesi akşamı FOX ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Sefirin Kızı Dizisi 33. Bölüm Özeti

Menekşe’nin limonatasına koyduğu uyku ilacı yüzünden Melek’in kalbi durur. Nare ve Sancar, kızlarının acısıyla kenetlenirler. Nare kızı uçup gitmesin diye onun başucunda ellerini sıkı sıkı tutarken, Sancar camiye gidip Allah’a yalvarır ve bir adak adar. Eğer kızı yaşarsa, Alacakuş’la yavrusunu uçup gitmeleri için serbest bırakacaktır.

 Menekşe konağın içinde hapis kalan Akın’ı dışarıya çıkarmaya çalışırken, Gülsiye’ye yakalanır. Kahraman, çocuk kaçırmaya kalkıştıkları için onlara çok sinirlenir ama yine de onları kurtarmak için bir plan yapar.

Lakin, bu sefer Kahraman da Sancar’ın kurduğu çok büyük bir tuzağın içine çekilmiştir. Melek’in hayatıyla sınanan Sancar ve Gediz, bir günlüğüne düşmanlıklarına ara verirler ve sadıçlıklarının ilk yıllarındaki kanunsuz günlerine geri dönerler. Acı, eski sadıçları bir günlüğüne de olsa birleştirmiştir ve Melek’in kalbini durduranların kalplerini söküp çıkarmadan durmayacaklardır.