Sefirin Kızı dizisinde flaş ayrılık! Diziye veda ediyor

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı reytinglerde üst üste başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Sefirin Kızı dizisinde herkesi şoke edecek bir ayrılık yaşanacak. İşte diziye veda edecek isim...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: Birsen Altuntaş - tv100

Başrollerini Neslihan Atagül ile Engin Akyürek'in oynadığı NGM Medya imzalı Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünde bir ayrılık yaşanacak. Dizinin sevilen ismi son kez izleyici ile buluşacak.

Senaryo ekibi değişen ve Eylem Canpolat ile Ozan Aksungur'un yazmaya başlayacağı diziden Sahra rolüne hayat veren Deniz Işın ayrılacak.

Deniz Işın kimdir?

Diziye hem Akın'ın üvey kardeşi olarak hem de Sancar'ın doktoru olarak katılan Sahra son günlerin en merak edilen dizi karakterlerinden bir tanesi haline geldi. Aynı zamanda Sahra karakterine hayat veren Deniz Işın'da aynı şekilde en merak edilen oyuncular arasında yerini aldı.

Deniz Işın 28 Mayısıs 1992 İzmir doğumludur. 1.69 cm boyunda olan Işın, 54 kilogram ve mavi gözlüdür. İkizler burcu olan güzel oyuncu Ege Üniversitesi Kimya bölümü mezunudur. Yüksek Lisansta yapan genç oyuncu eğitimini Malzeme Bilimi ve Mühendisliği üzerine yapmıştır.İstanbul ve İzmir'de 3 yıl süre ile oyunculuk eğitimi alarak farklı kurum ve kurluşlarda oyunculuk yapan güzel oyuncu daha sonrasında yan rollerde dizilerde boy göstermeye başlamıştır. Güzelliği ve oyunculuğu ile kısa sürede dikkatleri üzerinde toplayan Deniz Işın Sefirin Kızı dizisine Sahra karakteri olarak katılmıştır.

Deniz Işın dizileri

2019 – Her Yerde Sen (Merve Mutlu)
2020 – İyi Günde Kötü Günde (Seda)
2020 – Sefirin Kızı (Sahra)