Ünlü isim yoğun bakımda!

Bir dönem televizyon ekranlarının en sivri dilli ismi olarak bilinen fenomen Levent Oran yoğun bakımda... Levent Oran'ın kalp krizi geçirdiği açıklandı. İşte 90'ların fenomen ismi Levent Oran'ın son durumu...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100

Levent Oran ismi 90'lı yıllarda bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu. Çıktığı televizyon kanallarında canlı yayınlarda söylediği sözlerle herkesi hayretler içerisinde bırakan Oran, 2000'lere gelindiğinde adeta bir anda silindi.

Uzun süredir sağlık sorunlarıyla boğuşan Levent Oran, bir kez daha kalp krizi geçirince hastaneye kaldırıldı ve yoğun bakıma alındı.

Levent Oran'ın yoğun bakımda olduğunu ve dua istediğini belirten Onur Akay, "2017 yılında kalp ameliyatı olan 90’lı yılların televizyon fenomenlerinden altmış yaşındaki Levent Oran, 2017 yılında kalp ameliyatı olmuş ve sağlığına kavuşmuştu. Levent, şimdi ise kalp krizi nedeni ile yoğun bakımda ve durumu çok çok ağır. Arkadaşımız için dualarınızı esirgemeyin" ifadelerini kullandı.

Levent Oran kimdir?

Son dönemde özel tiyatrolarda rol alarak ve fal bakarak geçinen Levent Oran, 1960 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Gençlik yıllarında tiyatroya ilgi duyan Oran, geçimini bir süre bankacılıktan kazandı. İçindeki şöhret aşkı onu, bazı programlara para karşılığı seyirci toplayan kişilerle tanışmasına vesile oldu ve ve katıldığı programlarda yaptığı ses getirecek yorumlarla da kendisini ön plana çıkarmayı başardı.