Her şeyi tek tek anlattı! Gökhan Çıra'dan bomba Selin Ciğerci itirafları!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'den geçtiğimiz günlerde boşanan futbolcu Gökhan Çıra, bomba itiraflarda bulundu. Çıra, "Selin'e verdiğim sadece bir sözü tutamadım" dedi. İşte Çıra'nın ifadeleri..

Gökhan Çıra'dan bomba Selin Ciğerci itirafları!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın sürpriz boşanmasının yankıları sürüyor. Biten evliliğin ardından magazin gündeminden düşmeyen 25 yaşındaki eski futbolcu, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Gökhan Çıra, "Selin'e verdiğim sadece bir sözü tutamadım" itirafıyla dikkat çekti.

"Herkese karşı dik durduk"

Gökhan Çıra, "Selin'i tanıdığımda Instagram'daki takipçisi benden azdı. Çok eski tanışıyoruz. Çok şey atlattık. Herkese karşı dik durduk" ifadelerini kullandı.

"Üçüncü şahıs yok" 

Basında çıkan "evliliğin üçüncü şahıslar nedeniyle bittiği" iddiası hatırlatılan Çıra, "Beni her gün başka biriyle yazdılar. Yakın arkadaşımın arkadaşına selam verdim, onunla yazdılar. Yakın dostuma selam verdim, onunla yazdılar. Ben kendimi, Selin de beni bildiği için üçüncü şahıslar yok" açıklamasını yaptı.

"Selin'i tanıdığımda hiçbir şeyi yoktu"

Eski futbolcu, mal paylaşımı hakkında şöyle konuştu: 

"Selin'i tanıdığımda hiçbir şeyi yoktu. Benim de yoktu ama çok şükür profesyonel futbolcuydum. Selin'in ne işi vardı, ne güzellik merkezi. Bizim insanımız bilmeden dışarıdan konuşmayı çok seviyor..."

"Biz her şeyi en baştan beraber yaptık. O reklamını girdi, ben başında durdum. Şirketimizde Selin ön planda, ben arka plandaydım. Boşanırken kimse bir şey istemedi, ne varsa birlikte bölüştük..."

"Mal paylaşımı beş dakika sürdü. Yanımızda 200'den fazla çalışan insan var. Herkesin bilmesi gereken şey; bu işe başlarken onun da bir şeyi yoktu, benim de yoktu."

"Çocuk sözünü tutamadım" 

Eski futbolcu, "Bizim hayattan tek istediğimiz şey çocuktu. Hiç kimse bilmez. Hayatım boyunca Selin'e verdiğim her sözü tuttum. Bir tek çocuk sözümü tutamadım. Demek ki Allah istemedim, vardır bunda da bir hayır" şeklinde konuştu.

Gökhan Çıra, "Bekarlık sultanlık mı?" sorusuna, "Ben düzeni inanılmaz seven bir insanım. Bence çok kötü bir şey. Bir kişi olsun ve kafan sadece işte olsun. Şu anda sadece kafamda iş var" yanıtını verdi.

"Selin'in parasıyla araba aldı" yorumuna böyle cevap verdi

Çıra, boşanma davasının ertesi günü 3.5 milyon TL'lik aracıyla poz verince sosyal medyada yorum yağmuruna tutulmuştu. Çıra, gelen bir yoruma dayanamayarak sessizliğini bozmuştu.

25 yaşındaki eski futbolcu, bir takipçisinin "Selin'in parasıyla aldığın arabayla hava mı atıyorsun?" şeklindeki yorumuna, "Gördüğün o, bildiğin değil" karşılığı vermişti.

Kaynak: Gazete Magazin