Kurtarıldığı söylenmişti! Volkan Demirel acı gerçeği açıkladı! "Atsu'dan henüz haber yok!"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, daha önce kurtarılıp hastaneye götürüldüğü açıklanan Ganalı futbolcu Christian Atsu ve Sportif Direktör Taner Savut’tan henüz haber alamadıklarını açıkladı.

Kurtarıldığı söylenmişti! Volkan Demirel acı gerçeği açıkladı! "Atsu'dan henüz haber yok!"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Ganalı futbolcu Christian Atsu ve Sportif Direktör Taner Savut’tan henüz Haber alamadıklarını açıkladı.

Spor Arena'ya konuşan Volkan Demirel, "Lütfen emin olmadan o kurtuldu, bu kurtuldu diye yazılmasın. İnsanların aileleri var, umutlar üzüntüler, acılar artıyor." dedi.

Gazeteci Süleyman Arat'a konuyla ilgili bilgiler veren Demirel, "Atsu ve Taner Savut’tan henüz haber yok. Hastanede olsalar ben bunu paylaşmaz mıyım? Haber gelir gelmez paylaşırım. Çok zor şeyler yaşadık. Ben varım diye, inanıp gelen insanları incecik aralıktan, havanın bile zor geçeceği bir aralıktan çıkardık, çok şükür hepsi kurtuldu. İnsanlar gece gündüz çalışıyor, inşallah ikisi de kurtarılacak. Bütün takım ailelerine sığındı. Bilgi geldikçe ben her şeyi paylaşırım" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Arat, Hatayspor yöneticileri Mustafa Özat ve Selçuk Akıllı ile 4 saattir boyunca 10 kez arka arkaya telefonla konuştuğunu, hiçbirinde Christian Atsu’nun kurtulduğunu teyit ettiremediğini ifade etti.