Sevinçten deliye döndüler! Survivor'da aşıklar aynı takıma düştü!

Takımların karıştığı Survivor'da aralarında aşk dedikoduları çıkan Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan Karacakaya aynı takıma düştü. İşte ayrıntılar...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Acun Ilıcalı TV8'de yayınlanan Survivor'da kadın bir yarışmacının elenmesi durumunda  adaların karışacağını açıklamıştı. Survivor 2021 ünlüler takımının iddialı yarışmacısı yarışan Melis Sezer, ada hayatına veda etti. 

Seyirciyi TV ekranlarına kilitleyen Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2021'de Melis'in elenmesinin ardından takımlar karıştı. Survivor'da Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu arasındaki aşk iddiaları yarışmaya damga vurmuştu. İkilinin birleşme partisindeki yakınlaşmaları takım arkadaşlarının da dikkatini çekmişti.

Ünlüler takımının iddialı ismi Batuhan Karacakaya ile gönüllüler takımının yıldızı Aleyna Kalaycıoğlu arasında yaşanan duygusal yakınlaşma sosyal medyada ise gündem oldu.

Survivor 29 Nisan akşamı yayınlanan Survivor'ın yeni bölümünde bir kez daha Aleyna-Batuhan yakınlaşması konuşuldu. Gönüllüler adasında bu konu konuşulurken; Ayşe'nin röportajı sırasında Batuhan'ın kibar biri olduğunu ancak Aleyna'ya karşı daha da nazik olduğunu söyledi. Hatta ikilinin birleşme partisinde sarıldığı anı bile yakaladığını dile getirdi.

Aleyna Çalışkan'ın "Bunlar çok güzel duygular, Batuhan sana hep güzel bakıyordu zaten" sözlerini kullanması aşk iddialarını daha da kuvvetlendirdi.

Tüm bu gelişmelerin ardından Survivor'da takımların karışmasıyla birlikte Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu aynı takıma düştü. Acun Ilıcalı'nın Aleyna ve Batuhan'ın kırmızı takımda yer aldığını açıkladığı an, iki isim de sevinçten adeta deliye döndü.

Survivor Batuhan Karacakaya kimdir?

5 Şubat 1997'de İstanbul'da doğmuştur. Türk oyuncu olan Batuhan Karacakaya, Aşk-ı Memnu dizisinde 2008 ile 2010 yıllarında "Bülent Ziyagil" rolünü canlandırdı. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde "Mert" karakterini canlandırdı ve birçok filmde rol aldı, Diriliş Ertuğrul dizisinde "Dündar" rolünü canlandırdı. 

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

Gönüllüler takımında yarışan Aleyna kendini şöyle anlattı:

"1998 Bursa doğumluyum. Yalova’da büyüdüm. Annemle babam ben 10 yaşındayken ayrıldı. Annem ve kardeşimle İstanbul’a taşındık. Bu taşınma süreciyle hayatım daha da değişti ve liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazandım.

10 senedir Voleybol oynuyorum son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyorum. Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken. Fakat sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor."