Türkiye'nin gündemine oturmuştu! Çöpe atılan aracın sahibi konuştu! Sözleri herkesi ağlatacak

Geçtiğimiz günlerde bir aracın çöpe atılma görüntüsü herkesi şaşkına çevirmişti. Neden böyle bir şey yapıldığı merak edilirken aracın sahibi konuştu. Sözleri herkesi ağlatacak cinsten.

Türkiye'nin gündemine oturmuştu! Çöpe atılan aracın sahibi konuştu! Sözleri herkesi ağlatacak

Türkiye'nin gündemine oturan çöpe atılmış araba görüntüsü herkesi şoke etmişti. Başakşehir İkitelli Güngören Sanayi sitesinde otomobilini bir iş yerinin önüne park etmek isteyen adam hayatının şokunu yaşadı.  Kaynak işleri yapan esnaf, sürücüden aracı bırakmamasını istedi. Ancak otomobili bırakan sürücü ayrılarak uzaklaştı. Duruma öfkelenen esnaf 2 gündür alınmayan otomobili, forklift kaldırarak çöp konteynerlerinin üzerine bıraktı. O aracın sahibi konuştu. 

"BENİM ARACIMI HOR GÖRDÜLER"

Show Haber'in haberine göre aracın çöp konteynerleri üzerindeki görüntüleri Türkiye'nin gündemine oturdu. Şaşkına çeviren olayla ilgili aracın sahibi konuştu. Nakliye işiyle ilgilenen Abdulkerim Fırat, "Aracımın başına böyle bir şey geleceğini bilsem öyle bir şey yapar mıyım? Plakayı sorgulatıp aileme ulaşabilirler. 1,5 saatte aracın başına bu olaylar geldi. Aracı o halde görünce beynimden vurulmuşa döndüm. Kim ister aracını o halde görmeyi, dalga konusu oldu bir de. Orada bir Şahin değil de lüks bir araç olsaydı bunu yapamazlardı. Benim aracımı hor görerek bunu yaptılar. Aracın alt tabanında ezilmeler oldu tabi, şikayetçiyim" dedi.

Türkiye'nin gündemine oturmuştu! Çöpe atılan aracın sahibi konuştu! Sözleri herkesi ağlatacak - Resim : 1

Türkiye'nin gündemine oturmuştu! Çöpe atılan aracın sahibi konuştu! Sözleri herkesi ağlatacak - Resim : 2