tv100'ü Bundle'da takip edin

Türkiye'nin yeni YÜZ'ü tv100 artık Bundle'dan da takip edilebilecek. Yapmanız gereken tek şey "Kaynak Ekle"den tv100'ü aratmak ya da "Gündem" başlığı altındaki kaynaklarda bulup takibe almak.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100

 Haberin yeni YÜZ'ü tv100, Türkiye'nin en popüler haber uygulaması Bundle'daki yerini aldı. 

AppStore ve Google Play'den ulaşılabilen Bundle uygulamasında tv100'ün özel haberlerini takip edebilir; Okan Bayülgen, Seren Serengil, Cengiz Semercioğlu gibi isimlerle ilgili özgün içerikleri okuyabilir, izleyebilirsiniz.

Bundle hakkında

Bundle dünyanın dört bir yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün çok sayıda içerik Bundle’da yer alıyor.

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bundle App Store uygulaması

Bundle Google Play uygulaması