Ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan’dan kötü haber: Acil Böbrek ve Karaciğer nakli çağrısı!

Yaklaşık 4 aydır Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi gören ünlü şarkıcının sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından açıklama geldi. Sağlık durumu ciddiyetini koruyan Taşıyan’ın acil olarak böbrek ve karaciğer nakli olması gerektiği belirtildi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Ankara Şehir Hastanesi’nde yaklaşık 4 aydır tedavi gören Sanatçı Hakan Taşıyan'ın sosyal medya hesabından "Hakan Taşıyan sevenlerine önemli duyuru" başlığıyla bir duyuru yayınlandı. Sağlık durumu ciddiyetini koruyan Taşıyan'ın acil böbrek ve karaciğer nakli olması gerektiği ifade edildi. Hakan Taşıyan’ın sosyal medya hesabından yayınlanan duyuruda şu ifadeler yer aldı:

"Yaklaşık 4 aydır devam eden tedavi sürecimizde, doktorlarımızın yapmış olduğu tetkikler neticesinde, acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği tespit edilmiştir. Öncelikle birinci derece yakınlarından(aile birelerinden) alınan kan örnekleri neticesinde böbrek için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilmiş ancak karaciğer için herhangi bir donör bulunamamıştır. Durumu kritikliğini korumaktadır ve doktorlarımızın verdiği bilgi neticesinde karaciğerin acil olarak bulunması gerektiği bildirilmiştir. Tedavi sürecinde doktorlarımızın vücudu dengede tutabilmek için belirli aralıklarla vücuttan su çekme işlemi ve diyaliz işlemi uygulanmaktadır. Hakan TAŞIYAN sevenlerinden dualarını eksik etmemesini ve Allah’ın izniyle sağlıklı günlere kavuşması ve sevenlerine tekrar “doktorö olmasını tüm kalbi duygularımızla diliyoruz. Yanımızda olan tüm kardeşlerimize sevgilerimizle."