O kent böyle operasyon görmedi!

Her şey bu baskında ortaya çıktı; Fuhuş yapan da, yaptıran da, aracılık eden de, mekan bulan da, müşteri de evli! İşte Zonguldak Ereğli'deki baskının detayları...

Google Haberlere Abone ol

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir eve yaptıkları baskında evli kadınlara fuhuş yaptıran ve yer temin eden kişileri gözaltına aldı. Ereğli ilçesine bağlı Kırmacı Mahallesi’nde ki bir sitede fuhuş yapıldığını belirleyen polis ekipleri eve girip çıkan şahısları takip altına aldı.

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri yaptıkları takibin ardından söz konusu adrese operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında fuhuş yaptığı iddia edilen evli ev hanımı A.Ü. (35), fuhuşa aracılık edenler evli ev hanımı F.I. (35) ve S.A. (30), yer temin eden evli Y.E.E. (23) ile bilgi sahibi evli T.Ç.T. (32) ve evli V.S. (39) emniyete götürüldü.

Polis yapılan operasyonda S.A. ve A.Ü.’nin üzerinde 250 TL para ele geçirdi. Emniyette ifadeleri alınan T.Ç.T., V.S. ve A.Ü. serbest bırakılırken, S.A., F.İ. isimli kadınlar ile fuhuş için yer temin ettiği iddia edilen Y.E.E. gözaltına alındı. Emniyette sorguları tamamlanan üç zanlı polis tarafından adliyeye sevk edildi. Zanlıların savcılıktaki sorgusu devam ediyor.