11-17 Temmuz Haftasında Gökyüzü Enerjisi

Herkese sağlıklı, mutlu ve güzel haberler alacağı bir hafta geçirmesini dilerim.

13 Temmuz Çarşamba günü Oğlak burcunun 21 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Etkisi en az 10 gün sürecek olan bu Dolunay oldukça dönüştürücü etkilere sahip olacaktır. Özellikle sağlık, kariyer ve ilişkiler anlamında birtakım değişimleri meydana getirecektir. Dolunay’ın retro hareketi yapan Plüton ile kavuşum açısında olması, ilişkiler açısından yol ayrımları ve büyük dönüşümleri de beraberinde getirecektir. Bir taraftan oldukça hassas ve duygusal iken bir taraftan ise bu duygusallığımızı bastırmaya çalışacağımız bir etki söz konusu. Özellikle ilişkiler, ailevi konular ve kariyer anlamında yeni yapılar inşa etmeye çalışacağız. Bu Dolunay ile birlikte, yolunda gitmeyen, sağlam temeller üzerine kurulmamış her türlü yapı yıkılacaktır. Bu yıkımlar bize her ne kadar zorlu gelse de tekrardan yeni ve sağlam yapılar kurma gücünü kendimizde bulacağız. Toplumsal bazda ise, sağlık ve çalışma koşullarına yeni düzenlemeler getirtilecektir. Özellikle yaşlıların sağlığını ilgilendiren konular gündemde olabilir. Emeklilik yaşı ile ilgili düzenlemeler yapılabilir. Devlet liderlerinin alacağı kararlar gündemimizde olabilir. Sağlıkla ilgili konularda da dikkatli olmamız gereken bir süreç içerisinde olacağız. Özellikle diş ve kemik ağrıları, mide ve sindirim problemleri yaşanabilir.

Koç ve Yükselen Koç: Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, kariyer ve toplumsal statünüzü ilgilendiren konular gündeminizde olacaktır. Kariyer hayatınızda yön değişimleri yapabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak ile ilgili motivasyonunuz artabilir. İş ve statü değişimleri söz konusu olabilir. Aynı zamanda kariyer hayatınız ve ailevi yaşantınızı dengeye oturtmakta zorlanabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, hukuksal konularınız, eğitim hayatınız ve yurt dışı bağlantılı işleriniz ile ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizden uzaklaşma ve taşınma kararı alabilirsiniz. Devam eden hukuksal bir süreciniz varsa bu konu sizler için netliğe kavuşabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, ortak kazanımlar, miras ve borçlar konusu gündeminizde olabilir. Beklediğiniz bir miras veya alacaklı olduğunuz bir borç varsa bu konuda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendi finansal kaynaklarınıza yönelerek, yeni kazanç kapıları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Her türlü krizi fırsata çevirebileceğiniz bir Dolunay sizleri bekliyor olacaktır.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, ikili ilişkileriniz ve ortaklı işleriniz gündeminizde olacaktır. Yolunda gitmeyen ilişkilerinizde kendinize tamam mı devam mı sorusunu sorabilir ve yeni enerjilere kendinizi açabilirsiniz. Özellikle kendinize ne istediğinizi sorarak, kendinizi hayatınızın merkezine alacağınız bir Dolunay sizleri bekliyor olacaktır.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, iş hayatınız ve günlük rutinleriniz gündeminizde olacaktır. İş hayatınızda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Terfi alma gibi durumları söz konusu olabilir. Günlük rutinleriniz yoğunlaşmaya başlarken, kendinize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınızı ilgilendiren konulara da dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

Başak ve Yükselen Başak: Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, aşk hayatınız ve varsa çocuklarınızı ilgilendiren konular ön planda olacaktır. Çocuklarınız varsa hem onların eğitim hayatını ilgilendiren konularda hem de ilişkilerinizde daha net kararlar alarak, bunları uygulamaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda ikili ilişkilerinizi daha ciddi bir boyuta taşıma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi:
Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, aileniz ve ev yaşantınız ön planda olacaktır. Aileniz ile sorunlarınızı masaya yatırarak kalıcı çözümler üretebilirsiniz. Ebeveynlerinizin sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda taşınma kararı alabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep: Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, kardeşleriniz ve yakın çevrenizin sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni anlaşmalara ve projelere imza atabilirsiniz. Taşınma kararı alabilirsiniz. Aynı zamanda yurt dışı bağlantılı işlerinizde ufak tefek sorunlar gündeminize gelebilir.

Yay ve Yükselen Yay: Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, finansal konularınızda bir tamamlanma enerjisi yaşayabilirsiniz. Özellikle yatırım ve sermaye amaçlı kredi başvuruları yapabilir ve kendinize yeni finansal kaynaklar yaratabilirsiniz. Harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya özen göstermeniz faydalı olacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bu hafta sizin burcunuzda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, kendinizi ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Bu kararlar ikili ilişkileriniz, kariyer hayatınız ve ailevi konular üzerine olacaktır. Sizleri biraz zorlayacak olan bu Dolunay enerjisinde değişmesi gereken her türlü yapıyı yeniden inşa etme gücünü kendinizde bulabileceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova: Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, kendiniz ile baş başa kalma ihtiyacınız artabilir. Bilinçaltınıza attığınız sorunlarla yüzleşerek bu konular üzerine çözümler üretebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınız ve iş hayatınızı ilgilendiren konularda da yeni kararlar alabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık: Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay ile birlikte, arkadaş çevreniz ile ilgili konular gündeminizde olacaktır. Sosyal çevrenizde yolunda gitmeyen arkadaşlık ilişkilerinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Ayrıca aşk hayatınız ile ilgili konularda var olan sorunlarınıza kalıcı çözümler üreterek ilişkinizi dönüştürebilirsiniz.