Akılalmaz fiyatıyla Türkiye'de! İşte, satışa sunulan Xiaomi Mi Band 7 özellikleri ve fiyatı...

Xiaomi Mi Band 7, Türkiye pazarına giriş yaptı. Mi Band 6'dan daha üst düzey özelliklere sahip olan Mi Band 7, teknoloji severler tarafından merak edildi. Çinli teknoloji devi Xiaomi artık yeni bir tasarımla Türkiye'de. İşte, satışa sunulan Xiaomi Mi Band 7 özellikleri ve fiyatı...

Akılalmaz fiyatıyla Türkiye'de!

Xiaomi Mi Band 7, 1,62 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekranla teknoloji severleri heyecanlandırmaya geliyor. Mi Band 6'dan ekran ve boyut olarak oldukça büyük olan Mi Band 7, görüntü olarak çokta farklı sayılmaz. Fakat özellik olarak ultra üstün durumda. 

100 farklı ekran!

Mi Band 6'da 30 spor modu bulunurken, Mi Band 7'de tamı tamına 120 spor modu var. Koşudan yüzmeye, aerobikten jimnastik eğitimlerine kadar 120 farklı spor bulunuyor. Kandaki oksijen seviyesini sık sık olarak ölçen Mi Band 7, bu oran yüzde 90'ın altına indiği an titreşim uyarısıyla, sizleri uyarı gönderecek.

Akıllı asistanda sizinle birlikte! Uyku takibi, kalp atış hızı izleme, stres izleme ve adet döngüsü takibi gibi sağlık özellikleri de Mi Band 7'de bizlerle. Gece sporu yapan kullanıcılar için neon tasarım oldukça kolaylık sağlayacağa benziyor.

Xiaomi, yeni akıllı bilekliğinde 180 mAh kapasiteli bir batarya tercih etti. Bu batarya, kullanıcıya 14 gün normal kullanım imkanı veren Mi Band 7, yoğun kullanımda ise 9 günlük bir kullanım söz konusu. Bununla birlikte 5 ATM su basıncına kadar dirençli olan Mi Band 7'nin 50 metre derinlikteki suda bile kullanılabilecek. 

Teknoloji severlerin asıl merak ettiği, Xiaomi Band 7'nin fiyatı oldu. Ünlü e-ticaret siteleri Xiaomi Band 7'in satışlarına başladı. Xiaomi Band 7'nin Türkiye fiyatı 899 TL olarak belirlendi.

Xiaomi Band 7 teknik özellikleri

Ekran

Boyut: 1.62 inç AMOLED
Çözünürlük: 192 x 490 piksel
Parlaklık değeri: 500 nit
Piksel yoğunluğu: 326 PPI
Renk Sayısı: 16 milyon

Tasarım

Boy (Kordonsuz): 47.4 mm
En (Kordonsuz): 18.6 mm
Kalınlık (Kordonsuz): 12.7 mm
Gövde ağırlığı: 13.5 g
Ekran şekli: Dikdörtgen
Renk: Siyah
Malzeme: Plastik
Kordon malzemesi: TPU

Batarya

Batarya kapasitesi: 180 mAh
Teknoloji: Li-Polymer
Batarya ömrü: 15 gün
Yoğun kullanımda batarya ömrü: 9 gün

Diğer özellikler

İvmeölçer: Var
Jiroskop: Var
Kalp atış hızı sensörü: Var