Çaykur Rizespor’da İlhan Palut takımından umutlu: "İyi bir performans bekliyorum"

Trendyol Süper Lig’in 13.hafta müsabakasında Antalyaspor ile karşı karşıya gelecek olan Çaykur Rizespor’da teknik direktör İlhan Palut açıklamalarda bulundu. Palut, Antalyaspor’un son iki maçta performansını yukarı çıkarttığını ifade ederek, “Biz de kötü bir periyodun ardından mutlak 3 puana ihtiyacımız olan bir maça çıkmıştık. İstediklerimizi yansıtamasak da 3 puana kavuşmuştuk. Daha iyi olmamız gerektiğinin farkındayız. Çok doğaldır ki takımımdan daha iyi bir performans bekliyorum” dedi.

Çaykur Rizespor’da İlhan Palut takımından umutlu: "İyi bir performans bekliyorum"

Milli maç arasının sona ermesinin ardından Trendyol Süper Lig’de heyecan 13.hafta müsabakalarıyla devam edecek. Bu kapsamda Çaykur Rizespor, Trendyol Süper Lig'in 13. haftasında 26 Kasım Pazar günü saat 16.00’da deplasmanda Antalyaspor ile karşı karşıya gelecek.

HEDEF ANTALYASPOR MAÇINDAN 3 PUANLA AYRILMAK

Milli arayı antrenmanlarla ve hazırlık maçı yaparak değerlendiren yeşil-mavililer, Antalyaspor karşısında 3 puan almak istiyor. Çaykur Rizespor, zorlu geçecek deplasmandan eğer 3 puan ile ayrılırsa 20 puana yükselmiş olacak.

PALUT: DAHA İYİ OLMAMIZIN GEREKTİĞİNİN FARKINDAYIZ

Antalyaspor maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çaykur Rizespor Teknik Direkörü İlhan Palut, daha iyi performans göstereceklerini ifade ederek, "Antalyaspor son haftalarda iyi bir performans gösteriyor. Özellikle son iki maçta performanslarını baya yukarı çektiler. Biz de kötü bir periyodun ardından mutlak 3 puana ihtiyacımız olan bir maça çıkmıştık. İstediklerimizi yansıtamasak da 3 puana kavuşmuştuk. Daha iyi olmamız gerektiğinin farkındayız. Hele ki Antalyaspor gibi bir deplasmanda çok üzerinde bir performans, oyun ve mücadele göstermemiz gerektiğinin farkındayız. İnşallah milli takımdan dönen oyuncularımız sağlıklı bir şekilde dönerler. Altin Zeqiri, Martin Minchev Alikulov, Attila ve Dal Varesanavic’in milli takımlarda süre alıyorlar. Bundan ötürü Çarşamba günü onlarla antrenmana çıkabileceğiz. Çok doğaldır ki takımımdan daha iyi bir performans bekliyorum" ifadelerini kullandı.