Cinnet getiren anne katliam yaptı

Henüz 22 yaşında olan 3 çocuk sahibi anne cinnet getirdikten sonra 3 yaşındaki oğlunu ile 2 yaşındaki ve 7 aylık kızlarını boğarak öldürdü. Olay yerine giden polis korkunç manzarayla karşılaştı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Amerika Birleşik Devletleri'nin Arizona eyaletine bağlı Phoenix'de yaşanan dehşet ülkeyi dehşete düşürdü. 22 yaşındaki bir annenin 3 çocuğunu boğarak öldürmesi çevre halkını dehşete düşürürken, cinayet sebebinin cinnet olduğu sanılıyor.

Amerika acil yardım hattı olan 911'e gelen bir ihbarın ardından harekete geçen polis memurları yerel saat ile 19.45'te bahse konu edilen eve gitti. İçeri girdiklerinde dehşet veren manzara ile karşılaşan polisler, 3 çocuğun cansız bedeniyle karşılaştı.

Çocuklara ilk yardım yaparak hayata döndürmeye çalışan polisler, başarılı olamadı. Cinayet nedeniyle tutuklanan çocukların annesi 22 yaşındaki Rachel Henry, cinayetleri işlediğini ilk ifadesinde itiraf etti. Polis ekipleri olay yerine gittiklerinde ailenin babasının da geldiğini ve kısa süre sonra şoka girdiğini açıkladı.

Rachel Henry

"Hiçbir şeyim yok"

İddialara göre maddi zorluklar çeken kadının, "Nasıl para kazanabileceğimi bilmiyorum. Bir işim ya da herhangi bir şeyim yok. Onlara ben zarar verdim" diyerek kendisini savundu. Yerel basının iddiasına göre 911 çağrısını kimin yaptığı bilinmiyor ancak kilit rol oynadığı için araştırılıyor.

Polise olayı anlatan kadın, çocuklarını boğduktan sonra uyuyor gibi görünmeleri için kanepeye uzattığını anlattı.

Genç anne, çocuklarını öldürmekten ayrı ayrı ceza aldığı takdirde ömür boyu hapishanede kalacak.