Seçil Balık

Seçil Balık

secilselen000@gmail.com
Seçil Erzan davasında yeni gelişme! Selçuk İnan: Müdür olmasayadı parayı teslim etmezdim

Seçil Erzan davasında yeni gelişme!

Seçil Erzan davasında ifade veren Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Selçuk İnan, "Paraları tamamen bankanın içinde teslim ettim. 2 milyon 150 bin Amerikan dolarını süreç içerisinde fon getirisi olarak bana iade etti. Yatırdığım ana paradan geriye 1 milyon 535 bin Amerikan doları alacağım kalmıştır" dedi. Islak imzalı belgeleri olduğunu belirten Erzan, "Denizbank şube müdürü olmasaydı bu parayı asla teslim etmezdim." ifadesini kullandı.
Haberin Devamı
Jeoloji Uzmanı Prof. Dr. Süleyman Pampal tv100.com'a konuştu! "İstanbul depremi için 3-4 yılımız kaldı"

Süleyman Pampal tv100.com'a konuştu!

6 Şubat'ta meydana gelen ve 11 ilde büyük yıkımlara neden olan asrın felaketinin üzerinden tam 1 yıl geçti. tv100.com'dan Seçil Balık ve Müge Yücetürk’e açıklamalarda bulunan Jeoloji Uzmanı Prof. Dr. Süleyman Pampal, bölgedeki aktif fay hatları hakkında bilgi verirken beklenen İstanbul depreminin de yaklaştığını belirtti.
Haberin Devamı
"Komünist Başkan" Maçoğlu tv100.com'a konuştu! Nereden belediye başkan adayı olacak?

Nereden belediye başkanı adayı olacak?

Türkiye Komünist Partili Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu'nun 31 Mart yerel seçimlerinde Kadıköy ya da Didim'den belediye başkanı adayı olacağı iddiası gündeme geldi. tv100.com'dan Seçil Balık'a açıklamada bulunan Maçoğlu, iddialarla ilgili "Türkiye’nin bir çok yerinde sosyalist isimler aday gösterilecek. İddia edilen yerlerde aday çıkarılma niyeti var. Ancak hangi isim, hangi bölgeden çıkar, o konu henüz görüşme aşamasında" ifadelerini kullandı.
Haberin Devamı
Mersin'de genç öğretmen dehşeti yaşadı!

Mersin'de genç öğretmen dehşeti yaşadı!

Mersin'de yaşayan genç öğretmen, kendisine musallat olan ve tanımadığı R.B isimli şahsın sözle ve fiziksel tacizlerine maruz kaldı. Mağdur kadın, en sonunda apartmanının önünde kedi beslerken darp edildi. SS., saldırgan hakkında şikayette bulundu. Şahsın şu an serbest kaldığımı belirten mağdur SS., bu korku yüzünden mesleğini de bıraktığını belirtti.
Haberin Devamı
Savaşın en büyük mağduru çocuklar! Peki çocuk savaştan ne anlar?

Çocuk savaştan ne anlar?

Gazze'ye karşı başlatılan yoğun bombardımanların ardından tüm dünyadan tepkiler geldi. Bölgede hayatını kaybeden Filistinlilerin yüzde 40'ını çocuklar oluşturdu. Peki çocuk savaştan ne anlar?
Haberin Devamı