Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? Hadise'den 'ayrıldılar' dedirten paylaşım

Ünlü şarkıcı Hadise, paylaştığı bir fotoğrafa öyle bir cümle yazdı ki sevgilisi Kaan Yıldırım ile ayrıldıkları dedikoduları bir kat daha güçlendi.

Google Haberlere Abone ol

Magazin dünyasının en çok merak edilen çifti Hadise-Kaan Yıldırım çiftinin ayrıldığı iddiası giderek güçleniyor. Hayranlarının böyle düşünmesine neden olan ise yine Hadise'nin kendisi... Hadise'nin yaptığı son paylaşımla yine ilişkisi ile ilgili ipucu verdi ve takipçilerinin 'ayrıldılar' demesine neden oldu. 

Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan Hadise'nin "Bu hikayeyi en başa yazsak sonumuz değişir mi?" notu ile paylaştığı fotoğraf sosyal medyada olay yarattı.

Evlenecekler mi? Ayrılacaklar mı?

Hadisenin paylaşımı sonrasında, ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan ve yakın zamanda evlenecekleri konuşulan Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin arasına yine kara kedi mi girdi soruları sorulmaya başlandı?

 Yeniden barışmışlardı

Geçtiğimiz aylarda sosyal medya üzerinden Kaan Yıldırım ile ilişkilerinin sona erdiğine dair açıklama yayınlayan ancak devam eden haftalarda yeniden barışan çiftin, Hadise'nin paylaşımı sonrasında yeniden ayrıldıkları konuşulmaya başlandı.